PlayStation 4 ilk kurulduğunda hangi sürüm yüklü geliyor?

KESİNLİKLE HAYIR!

Sony o kadar salak değil, Çıkan tüm oyunlar en son güncellemeyi istiyor. Bu kontrolü geçmek (bypass) için uygulamalar üzerinde çalışıyorlar ama pek umudum yok. Eski oyunları oynarsınız.

Mesela Last of Us. Yada God of War 4, AC Origins.

Ama bir RDR 2 oynayamazsın. Yada Ghost of Tsushima, TLOU 2...

Bunlar olmadıktan sonra ne anlamı kaldı PS4'ün?

Ben kırık PS4 sahibiydim. Burdan kesin bir dil ile söylüyorum. Cihazdan soğursunuz. En azından ben soğudum. Cihaz 1 ay durdu bende. Sonra sattım. Laptop ve PS3 aldım.
Ben de onu demeye getireceğim lafı, maden güncel oyunları oynatmıyor millet niye takmış bu 5.05'e. Bir de kırıldığı anlaşılınca ban yiyorsunuz galiba değil mi? O yüzden sattınız.

Ben de onu demeye getireceğim lafı, maden güncel oyunları oynatmıyor millet niye takmış bu 5.05'e. Bir de kırıldığı anlaşılınca ban yiyorsunuz galiba değil mi? O yüzden sattınız.
Kırılması anlaşılmıyor. Zaten cihazı internete bağlamak kesinlikle sözkonusu değil. Çünkü kendisi otomatik olarak çekiyor. Kapatsan bile bir şekilde iniyor.

5.05 sistemde birçok oyun oynanıyor. Değerli oyunlar. Ama son oyunla oynanmıyor.

5.05 olanlar eski oyunları istediği gibi oynayabilir.

KESİNLİKLE HAYIR!

Sony o kadar salak değil, Çıkan tüm oyunlar en son güncellemeyi istiyor. Bu kontrolü geçmek (bypass) için uygulamalar üzerinde çalışıyorlar ama pek umudum yok. Eski oyunları oynarsınız.

Mesela Last of Us. Yada God of War 4, AC Origins.

Ama bir RDR 2 oynayamazsın. Yada Ghost of Tsushima, TLOU 2...

Bunlar olmadıktan sonra ne anlamı kaldı PS4'ün?

Ben kırık PS4 sahibiydim. Burdan kesin bir dil ile söylüyorum. Cihazdan soğursunuz. En azından ben soğudum. Cihaz 1 ay durdu bende. Sonra sattım. Laptop ve PS3 aldım.
Hocam dediğinize katılmıyorum. 5.05 cihazlarda oynanacak oyunlar var bir sürü. Günümüzde bir oyunun 250 tl den yüksek olduğunu düşünürsek kırık cihaz her türlü avantajlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğinize katılmıyorum.

Anlıyorum dostum ben zaten oynanacak oyun yok demedim. Oyunlar (kişiden kişiye değişir ama) eskidi. Yeni oyunlar çıkmadı, çıkmayacak.

Ama bunun için çalışan bir ekip var. Bu versiyon kontrolünü bypass etmek için çalışıyorlar. Hatta yaptılar, ama her oyun için tek tek uğraşmak gerek. Çünkü her oyun neredeyse internete bağlanmak istiyor ve bu zorluk çıkarıyor hacker abilerimiz için :). Onlar da en son versiyonu kovalıyor.

Yani oyun var, yok değil ama o oyunlarda eskidi. Ha, şimdi başlasan PS6 çıkana kadar biteremezsin torrente düşmüş oyunları orası ayrı.

20 defa yazmışımdır, 21.bu olacak. Benimki de kırıktı. 20'den fazla oyun indirmiştim. Ama 1'ini bile açıp oynamadan sattım cihazı. Çünkü açıp oynamak istemiyordum. Sebebi psikolojik herhalde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı