PlayStation 4 İndirme Hızının Düşük Olma Sorunu

Barisuskuca

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Her şey normalken dünden beri download hızı testlerde aşırı düşük çıkıyor online oyunlardan atmalar ile bir terslik olduğunu fark ettim. Dün bir de geçen ay böyle sorun ile karşılaştım. 500-600 kb/s gibi komik bir rakam veriyor download hızı, gayet iyi.
Aramadığım yer kalmadı. (TTNET, Sony, Airties...) Malum ülkede bu tip hususlarda kalifiye eleman yok buradaki arkadaşlara sorayım dedim mutlaka bu problem ile karşılaşan olmuştur.
Lütfen bir an önce çözüm bulalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wireless olarak kullanıyorsan kablo ile kullanmayı dene. PSN yüzünden kaynaklanabiliyor indirme hızı durumları. Geçenlerde zaten PSN'nin çöktüğünü görmüştüm. Bilgisayarın varsa eğer dosya indirmeyi dene, hızını kontrol et veya direk speedtest uygula. Problem gözükmüyorsa PSN kaynaklıdır.

Superonline kullandığım dönemde benzer sıkıntı yaşamıştım, PS Network ayarlarında MTU değeriyle oynamak kısmen sorunumu çözmüştü diye hatırlıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı