PlayStation 4 kaça satılabilir?

Yusuf Edip Palak

Hectopat
Daha fazla  
1 TB siyah renkli PS4. 2 DualShock V2 var. The Last of Us, Uncharted Nathan Drake Collection ve CoD Infinity warfare vereceğim yanında. Kasasının parlak siyah kısımlarında kılcal çizikler var. Onun dışında eksiklikleri yok. Değerinden düşüğe satmak istemiyorum sizce hangi sitelere hangi fiyata koymalıyım?

1 TB siyah renkli PS4. 2 DualShock V2 var. The Last of Us, Uncharted nathan drake Collection ve CoD Infinity warfare vereceğim yanında. Kasasının parlak siyah kısımlarında kılcal çizikler var. Onun dışında eksiklikleri yok. Değerinden düşüğe satmak istemiyorum sizce hangi sitelere hangi fiyata koymalıyım?

Sahibinden e koyabilirsin.

1 TB siyah renkli PS4. 2 DualShock V2 var. The Last of Us, Uncharted nathan drake Collection ve CoD Infinity warfare vereceğim yanında. Kasasının parlak siyah kısımlarında kılcal çizikler var. Onun dışında eksiklikleri yok. Değerinden düşüğe satmak istemiyorum sizce hangi sitelere hangi fiyata koymalıyım?

Benim düşüncem 4200 TL civarına koyabileceğiniz. Piyasayı biraz inceleyipte kendinizde bir fiyat belirlerseniz daha iyi olur ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı