PlayStation 4 Monitör Bağlantısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Diyelim ben bu konsolu aldım ve cihazı monitöre bağlamak istiyorum fakat gel gelelim monitörde HDMI girişi yok ;) Bu aşamada yeni monitör almak dışında başka hangi seçeneklerim olabilir? Belki fantezi olacak ama şöyle bir imkan var mı; Önce PS4 laptop' a HDMI ile bağlasam o sırada laptop ile monitör DVI ile bağlı iken görüntü aktarımı sağlayabilir miyim?

Yani DVI görüntü aktarımı ile pek bir yere varamam asıl kalite için HDMI diyorsun Burak abi?

Yani DVI görüntü aktarımı ile pek bir yere varamam asıl kalite için HDMI diyorsun Burak abi?

Bunu nereden çıkardın? DVI'dan bahsetmedim bile. Diyorum ki "PS4'ü laptopa bağlayayım oradan da monitöre bağlayayım" gibi bir şey söz konusu değil.

Tamam kızmayın, sadece sordum yani. DVI dönüştürücü vs. gibi bir şey ile bağlamak mümkün mü yoksa HDMI kalitesi güzel olur yeni monitör al derseniz öyle yapacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Tamam kızmayın, sadece sordum yani. DVI dönüştürücü vs. gibi bir şey ile bağlamak mümkün mü yoksa HDMI kalitesi güzel olur yeni monitör al derseniz öyle yapacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben kızmadım. Bir soru sordum sadece bunu nereden çıkardınız diye. Zira yukarıda verdiğim cevapta DVI'dan bahsetmediğim halde siz vermediğim bir cevabı vermişim gibi bir çıkarım yaptınız. İleride "ama böyle demiştiniz" demenizi istemiyorum.

DVI monitörünüz varsa dönüştürücü kullanabilirsiniz.

Yani Playstation'ın üzerinde hangi çıkıştan varsa diyelim HDMI çıkışı var, o zaman HDMI çıkışı olan bir monitör ile HDMI kablo sayesinde bağlantı kurmak ve kullanmak. Yani bu kadar basit değil mi iş?

Evet bu kadar basit fakat evde HDMI monitör olmaması pek basit değil :)

Tamam işte ona sahip olacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı