PlayStation 4 Pro alınır mı?

yunus09

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum PS5 çıktı. Biliyorsunuz ki PS5 çıkıyorsa PS4'ün kilidi açılıyor Türkiye'de.
Ne diyorsunuz PS4 exclusiveleri için? PS4 Pro almak istiyorum. Böyle God of War, Spider Man, Last of Us, Persona 5 royal falan oynayıp geri satmayı planlıyorum. Mantıklı mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet alınır. Sony daha 4-5 sene desteğini kesmez PS4 üzerinden. Hala daha PS3 kullanılabilir halde. PS4 Pro neden alınmasın? Şahsen tam 1 ay önce PS4 Slim 500 GB satın aldım ve sırayla tüm exclusive oyunları tatmaya başladım. Cidden aşırı keyif alıyorum exclusive oyunları oynarken. Kesinlikle PS5 çıktı, artık PS4 alınmaz gibi bir algıya girmeyin. Eğer almak istiyorsanız ve imkanınız varsa alın.

Hocam geri satmak mantıksız olur siz onları oynayıp satana kadar Türkiye'de PS5 disksiz çıkar böylece 2.el PS4 iyice düşer ve çok az kar edersiniz.

Arkadaşlar malum PS5 çıktı. Biliyorsunuz ki PS5 çıkıyorsa PS4'ün kilidi açılıyor Türkiye'de.
Ne diyorsunuz PS4 exclusiveleri için? PS4 Pro almak istiyorum. Böyle God of War, Spider Man, Last of Us, Persona 5 royal falan oynayıp geri satmayı planlıyorum. Mantıklı mı sizce?
Bütçen varsa bence PS5 al. Tahminimce zaten satarken aldığın fiyatın üstüne bile satabileceğin için mantıklı olur. PS4 Pro satarken ucuza gidebilir.

Yine de alınır mı dersen alınır.

Hocam geri satmak mantıksız olur siz onları oynayıp satana kadar Türkiye'de PS5 disksiz çıkar böylece 2.el PS4 iyice düşer ve çok az kar edersiniz.

Hocam exclusive oyunları oynadıktan sonra ne işime yarayacak ki cihaz? Bilmediğimden soruyorum bu arada yanlış anlamayın :D
Bütçen varsa bence PS5 al. Tahminimce zaten satarken aldığın fiyatın üstüne bile satabileceğin için mantıklı olur. PS4 Pro satarken ucuza gidebilir.

Yine de alınır mı dersen alınır.
O kadar zorlamak istemiyorum hocam.

Geri
Yukarı