Playstation 4 Pro almaya değer mi?

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhaba, elimde şuan temiz PS4 Slim var, lakin genellikle online oyun oynadığım için aşırı memnun edecek performans alamıyorum. dalgalı FPS çok sinirimi bozar (60'tan 45-40FPS). PS4 1TB cihazımı satsam ve üzerine ekleyip Pro cihazı alsam sizce değer mi? 1080P monitörüm var ama zaten Apex veya COD gibi oyunlar Slim üzerinde 1080p 60fps bile değil. Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde şu an temiz PS4 Slim var, lakin genellikle Online oyun oynadığım için aşırı memnun edecek performans alamıyorum. Dalgalı FPS çok sinirimi bozar (60'tan 45-40FPS). PS4 1TB cihazımı satsam ve üzerine ekleyip Pro cihazı alsam sizce değer mi? 1080p monitörüm var ama zaten Apex veya CoD gibi oyunlar Slim üzerinde 1080p 60FPS bile değil. Sizce değer mi?

Bana kalırsa exclusive oyunların bitirilmesinden sonra Series S alınmalıdır 2K 120 FPS oynanıyor dediğiniz oyunlar.

Hocam bence PS5 alabiliyorsanız alın fakat bende yeni PS4 Slim almış biri olarak Pro cihazlarada baktım açıkçası paramda vardı ama Pro inanılmaz yüksek fan sesi çıkarıyor kulaklık takılıyken bile sesi duyuluyor oyun oynarken bu yüzden Pro almadım baktığım Pro cihazda yeni nesil ve 1 yıl garantili cihazdı tani temizlenmediğinden değil bu Pro'ların kronik sorunuymuş bakıp denerseniz ne dediğimi. Anlarsınız alınacak gibi değil.

Hocam bence PS5 alabiliyorsanız alın fakat bende yeni PS4 Slim almış biri olarak Pro cihazlarada baktım açıkçası paramda vardı ama Pro inanılmaz yüksek fan sesi çıkarıyor kulaklık takılıyken bile sesi duyuluyor oyun oynarken bu yüzden Pro almadım baktığım Pro cihazda yeni nesil ve 1 yıl garantili cihazdı tani temizlenmediğinden değil bu Pro'ların kronik sorunuymuş bakıp denerseniz ne dediğimi. Anlarsınız alınacak gibi değil.
Evet araştırdım gerçekten sanayi gibi. PS5 6.000TL iken alınırdı ama stok fiyatı artık dijital 10.000TL. Ya Series S ya da PS5. Pro'dan vaz geçtim.

PS4 Pro Xbox One X bunlar artık alınmaz ha benim eskiden oynamadığım çok oyun var dersen Xbox One X alabilirsin 4K ya geliştirilmiş oluyor eski oyunlar 4K texturelı onun haricinde PS4 Pro'da alsan yine FPS sıkıntısı çekiceksin konsolun ömrü doldu dolacak Series S ise Online oyunlarda 120 FPS'ye kadar çıkabilen bir cihaz yeni nesil çoğu oyun 60 FPS oynanılabilir halde vs.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı