PlayStation 4 Pro hala alınır mı?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hiçbir PS4 oyununu oynamadım ve hepsini şimdi bitirmek istiyorum. Son PS5 tanıtımında PlayStation Plus Collection tanıtıldı fakat sadece PS5 özelmiş ve açıkcası PS5'e o parayı vermek istemiyorum. Sizce PlayStation 4 Pro kaç yıl aktif kalır, hala alınır mı?

PS4 Pro'yu almaya karar verdim senin önerdiğin exclusive oyunlar nedir benim mutlaka oynayacağım 3 oyun God of War, Marvel Spider-Man ve Death Stranding bunlardan ayrı olarak da Cyberpunk 2077.
Hocam ben ısrarla bir iki ay daha bekleyip ikinci ele yonelmenizi tavsiye ederim.
Uncharted 4: A Thief’s End
The last of us part 1 ve 2
Detroid become humen
Horizon
Ve saydıklarınız ısrarla önereceğim oyunlar
Burdan inceleyebilirsiniz
Sizin bileceğiniz iş hocam ben tecrübe edinmiş birisi olarak konuşuyorum kolay kolay bozulmaz bunlar ayrıca bazılarına Eurasia garantisi var yurt dışından alsanız bile garantisi geçerli oluyor.

Not: Yayıncılar bile yurtdışından alıyor konsolu adamların para sorunu olmayacağını düşünürsek sıkıntı çıkmaz yani. :D
İlk serilerde çürük mal çok çıkıyor. Bu saaten sonra PS4 kendini aşmıştır eminim

Hiçbir PS4 oyununu oynamadım ve hepsini şimdi bitirmek istiyorum. Son PS5 tanıtımında PlayStation Plus Collection tanıtıldı fakat sadece PS5 özelmiş ve açıkcası PS5'e o parayı vermek istemiyorum. Sizce PlayStation 4 Pro kaç yıl aktif kalır, hala alınır mı?

Fiyatlarda çok farklar yok buradan al BNC Türkiye'den,
Almanya'dan alırsan 4100TL olur FIFA21 ile

Burada: PS4 Pro 1 TB Oyun Konsolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şu an için konuşuyorum 1.50 yıl daha desteklenecekmiş FIFA NBA tarzı oyunlar 24-25'e kadar çıkar.

PS4 rahat beş yıl gider daha FIFA vb spor oyunları için daha fazla gider oyun teknolojisi bütçeye bakan bir olay şimdi diyorlar bulut oyunculuk vs bilmem ne ama bizim ülkemizde zor internet bağlantı sıkıntıları bütçe sıkıntısı bende bir ay oldu Slim kasa aldım iyide oldu özel oyunlar bile yeter PS4'ün Xbox Pass olabilir uygun olabilir ama PS4'e göre oyunları çok saçma PC'den farkı yok Türkçe alt yazı olan adamakıllı bir oyun yok PC'si olan herkesde zaten para verip almıyor şuna bağlıyım bizim ülkemizde PS4 beş sene sonra daha değerli olur iyice tamamen kırılır her oyun alt yazı yama olur ucuz olur adam PS5 alıp beşyüz lira oyuna verip 4K oynamaktansa şu ekonomide bir oyun fiyatına 50 oyun oynar.

PS4 rahat beş yıl gider daha FIFA vb spor oyunları için daha fazla gider oyun teknolojisi bütçeye bakan bir olay şimdi diyorlar bulut oyunculuk vs bilmem ne ama bizim ülkemizde zor internet bağlantı sıkıntıları bütçe sıkıntısı bende bir ay oldu Slim kasa aldım iyide oldu özel oyunlar bile yeter PS4'ün Xbox Pass olabilir uygun olabilir ama PS4'e göre oyunları çok saçma PC'den farkı yok Türkçe alt yazı olan adamakıllı bir oyun yok PC'si olan herkesde zaten para verip almıyor şuna bağlıyım bizim ülkemizde PS4 beş sene sonra daha değerli olur iyice tamamen kırılır her oyun alt yazı yama olur ucuz olur adam PS5 alıp beşyüz lira oyuna verip 4K oynamaktansa şu ekonomide bir oyun fiyatına 50 oyun oynar.
PS4 ''rahat'' beş yıl daha mı gider? Peki.

PS4 ''rahat'' beş yıl daha mı gider? Peki.
Gider hocam mantığı şöyle kurabilirsiniz ps3 gta 5 bir şekilde oynatıyorsa ps4 gta 6 yı oynatacaktır fakat görüntü kalitesi takıntısı doğru olmaz şuan hala ps3 alan insanlar var bizim ülkemizde ekonomi keyfimize büyük olanaklar sağlamıyor maalesef insanlar nasıl daha uyguna oyun oynayabilirim diyor yoksa sizin düşüncenize göre bütün ps4 sahipleri satıp ps5 almalı ama yapamaz.

Alınmaz. Ragnarök, PS4'e çıkacak son oyun olacak ve konsolun fişini 2024 de tamamen kesecekler. Eğer aşırı ucuza buluyorsan al ama bulamıyorsan direk PS5 bak. Hem yeni oyunlar gelecek hem de PS4 oyunlarını da tak çalıştır veya dijitalden oynayabiliyorsun.

Geri
Yukarı