PlayStation 4 Slim vs PlayStation 4 Pro

Mert Sevinc

Hectopat
Başlıkta yazdığım gibi bir sürü şey okudum ama istediğim cevaplar yok. Arkadaşlar yakın zamanda bir PlayStation alacağım. PC fiyatları çok uçtu. Bunu alayım dedim PS4 Slim için kasıyor ,takılıyor ısınıyor ya da Slim çok iyi Pro leş diyenler var. Bir kesim de Pro çok iyi, Slim de pes mortal gibi oynunlar için iyi diyenler var fakat PS4 de uzun kullanan arkadaşlar varsa 30 FPS altına çok düşüyor mu ve fan sesi çok mu? Bunu cevaplayabilirler mi? Ayrıca PS4 Pro için de teşhir ürünü değil de 0 kapalı kutu bulmak çok zor. Varsa da fiyatı uçuk durumda 0 PS4 Pro bulup linkleyebilir misiniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta yazdığım gibi bir sürü şey okudum ama istediğim cevaplar yok. Arkadaşlar yakın zamanda bir PlayStation alacağım. PC fiyatları çok uçtu. Bunu alayım dedim PS4 Slim için kasıyor, takılıyor ısınıyor ya da Slim çok iyi Pro leş diyenler var. Bir kesim de Pro çok iyi, Slim de pes mortal gibi oynunlar için iyi diyenler var fakat PS4 de uzun kullanan arkadaşlar varsa 30 FPS altına çok düşüyor mu ve fan sesi çok mu? Bunu cevaplayabilirler mi? Ayrıca PS4 Pro için de teşhir ürünü değil de 0 kapalı kutu bulmak çok zor. Varsa da fiyatı uçuk durumda 0 PS4 Pro bulup linkleyebilir misiniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hocam 4 sene PS4 kullandım eğer her sene termal macununu yeniler fanlarında ki tozu silersen ses, ısınma ve performans gibi etkenler hala ortalama üzeri kalacaktır bakımlı kaldığı sürece istediğinizi verir iki cihazda tabii ki fakat Pro daha iyi.

Hocam 4 sene PS4 kullandım eğer her sene termal macununu yeniler fanlarında ki tozu silersen ses, ısınma ve performans gibi etkenler hala ortalama üzeri kalacaktır bakımlı kaldığı sürece istediğinizi verir iki cihazda tabii ki fakat Pro daha iyi.

Peki FPS çok fazla düşüyor mu yani 30 FPS altına düşüyor mu çoğu oyunda ilk defa PS4 alacağım ve memnun kalırsam 3-4 sene sonrasında PS5 alacağım ama FPS çok fazla düşüyorsa PS4 Slim'den ise PS4 Pro bulmaya çalışacağım ama PS4 Pro'nun 0 kapalı kutusunu bulamadım zaten.

PlayStation'da oyun optimizasyonu çok başarılıdır. Ayrıca yeni oyunlarda görüntüleri çok kısar. FPS düşüşü gibi bir şeyi hissetmeniz söz konusu değil. Mağazada gördüğünüz tüm oyunları alıp oynayabilirsiniz.

Ancak görüntü iyiliği ve yeni nesil oyun desteği için PlayStation 4 Pro'yu tercih edebilirsiniz. Çünkü yeni oyunların bazıları artık slim kasaya gelemeyecek.

Peki FPS çok fazla düşüyor mu yani 30 FPS altına düşüyor mu çoğu oyunda ilk defa PS4 alacağım ve memnun kalırsam 3-4 sene sonrasında PS5 alacağım ama FPS çok fazla düşüyorsa PS4 Slim'den ise PS4 Pro bulmaya çalışacağım ama PS4 Pro'nun 0 kapalı kutusunu bulamadım zaten.

Metro Exodus hariç hiçbir oyunda 30FPS altı görmedim.

https://www.hepsiburada.com/sony-pl...antili-p-HBV0000139O4H?magaza=DOHA ELEKTRONİK ayrıca bu linkteki ürünü düşündüm iyi midir alınır mı bu fiyata değer mi?

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-mega-pack-eurasia-garantili-p-HBV0000139O4H?magaza=DOHA ELEKTRONİK ayrıca bu linkteki ürünü düşündüm iyi midir alınır mı bu fiyata değer mi?

God of War zaten PS4'ün varsa kesinlikle göz atman gereken bir oyun bu konsolu aldıktan sonra 500GB yetmeyebilir o yüzden sonradan HDD alabilirsiniz.

Geri
Yukarı