PlayStation 4 vs Xbox One Slim

Gamerüs

Hectopat
Evet PlayStation 4 almak istiyordum ama oyun fiyatları ve kendisinin fiyatının yüksek olduğunu anladım. Xbox'daki oyun fiyatları nasıl? Benim zaten sevdiğim oyunlar Xbox One'da Forza Horizon gibi PS exclusiveleriyle alakam yok, Xbox'un fiyatı düşük ama oyun fiyatları v.b nasıl karşılaştırma yapalım iki konsol arasında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox oneX daha iyi ama eğer Xbox daha ucuzsa alabilirsin. Tek sıkıntısı bazı oyunlar yok, Uncharted vs.
Pil sorun değil yanimizda bim var nasil olsa :) Xbox One s daha ucuz PS4'e göre dediğim gibi PS4 exclusiveleri pek oynamiyorum zaten pahalilar PUBG, Forza falan severim ama oyun fiyatlari internettede göremedim. Xbox daha iyi gibi geldi son günlerde
Ama sanirim Xbox'da Live üyelik pahali, gamepass te pahali Ekim ayinda çok buyuk zam geliyor gelmeseydi Xbox kesindi ama malum 3-4 ayda bir oyun alacagiz ama daha fazla oyun oynayacağiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSN Store'da inanılmaz indirimler oluyor, oradan oyun kapabilirsiniz. Şahsen ben PS4 almanızı tavsiye ederim çünkü exclusive oyunları çok iyi. Onun haricinde konsollar dijital langırt gibi bir şey.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı