PlayStation 5 alınır mı?

Oyunlara verebileceğin iyi bir gelirin varsa ve keyfine düşkünsen alınır. Onun harici PC almak daha mantıklı. PC için gamepad alınıp yine birçok oyunu konsol seviyorsanız oynayabiliyorsunuz. Güzel bir PC ve güzel bir monitör ile oyun keyfinize diyecek yok.

Param var ve exclusive oyunları oynamayı seviyorum diyorsan PlayStation almalısın.

Alınmaz oyunlar çok pahalı Xbox'un hem sabit FPS'si daha iyi(stabil) hem de Game Pass sistemiyle aylık 50 TL ile birçok oyunu ücretsiz oynayabiliyorsun. Mesela Battlefield serileri Battlefront 1 ve 2 GTA 5, RDR2, Forza 4, Rainbow Six...daha sayamıyacağım yüzlerce oyun. Ayrıca şu videoya bakın derim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunları 400 TL gibi fiyatlardan başlıyor. Dualsense ve PS özel oyunları sizin için önemli değilse Series X alabilir ve Game Pass ile kullanabilirsiniz.

Hocam PlayStation Plus oyunlarına göz attınız mı bilmiyorum ama Game Pass'taki coğu oyundan daha iyi oyunlar var Game Pass'ın tek avantajı daha fazla oyunu var ama kimse oynamıyor o oyunları yani oynanıyorsa 20-25tane oyun oynanıyor Game Pass'de enfazla PlayStation Plus oyunları da hemen hemen 25-30tane var diye biliyorum bunların arasında Last of Us Uncharted 4 Detroit Become Human Days Gone gibi oyunlarda mevcut ama yani yine Game Pass kadar iyi değil fakat adam zaten bilgisayar sahibi bu oyunları bilgisayardanda oynayabilecek ne gerek var Series X almasına.

a
Merhaba arkadaşlar, yukarıda yazdığı gibi PS5 alınır mı? Son zamanlarda ilgi duyduğum konsol oyunculuğuna mı geçeyim yoksa PC'ye devam mı edeyim? PS5'e ilgi duyma sebebim PS alıyorsun, 4 yıl seni götürüyor fakat PC parçaları hemen eskiyor. Sizce ne yapmalıyım?
alınmaz

Param var ve exclusive oyunları oynamayı seviyorum diyorsan PlayStation almalısın.

Hocam PlayStation Plus oyunlarına göz attınız mı bilmiyorum ama Game Pass'taki coğu oyundan daha iyi oyunlar var Game Pass'ın tek avantajı daha fazla oyunu var ama kimse oynamıyor o oyunları yani oynanıyorsa 20-25tane oyun oynanıyor Game Pass'de enfazla PlayStation Plus oyunları da hemen hemen 25-30tane var diye biliyorum bunların arasında Last of Us Uncharted 4 Detroit Become Human Days Gone gibi oyunlarda mevcut ama yani yine Game Pass kadar iyi değil fakat adam zaten bilgisayar sahibi bu oyunları bilgisayardanda oynayabilecek ne gerek var Series X almasına.
İlla konsol istiyorsa diye söyledim.Bırakın şu PS fanlığını.Xboxun kolu bile daha kaliteli PS'den yani en azından 1 milyoncu plastiği gibi kokmuyor.:)Ayrıca oynanmıyor değil adamlar geçen bedava Gears 5 verdiler.Listede saydığın bir çok oyun ya ücretsiz Xbox'da yada aşırı indirimli ayrıca videoyuda izleyin hiç kime oyuna 700tl vermez:)

Ben iyi denebilecek bir PC'den PS5'e geçeceğim. Sebepleri özel oyunlar, Dualsense ve 7-8 sene parça değiştirme derdinin olmaması. Oyun fiyatları için de takas sistemini öneririm. 50-100 TL'ye 500-600 TL'lik oyunları takas edebilirsin. Tabii ki bunun için 1 tane de olsa 400-500 TL'lik bir oyun alman lazım. İndirimlerden de cüzi fiyatlara oyun alabilirsin. Bana göre sadece oyun amacı olan biri için konsol daha mantıklı bir tercih. Ülkemizde vergiler ve kurla bile yeni nesil oyunları 50-100 TL'ye alabiliyoruz. Tabii ki diskli versiyon için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Takas sistemi olmadan indirim hariç oyun fiyatları sizi zorlayabilir. Gamepass oyunları sizin için yeterliyse XSX de bulunmaz bir nimet.

Son düzenleme:
İlla konsol istiyorsa diye söyledim. Bırakın şu PS fanlığını. Xbox'un kolu bile daha kaliteli PS'den yani en azından 1 milyoncu plastiği gibi kokmuyor:)ayrıca oynanmıyor değil adamlar geçen bedava gears 5 verdiler. Listede saydığın birçok oyun ya ücretsiz Xbox'da ya da aşırı indirimli ayrıca videoyuda izleyin hiç kime oyuna 700TL vermez:)

Hocam yüksek ihtimalle ne PlayStation 5 ne de Xbox Series X'i denemedin ben PlayStation 5 kullanıyorum arkadaşımdada Xbox Series X var her ikisi de gayet güzel konsol kısacası.
Ve PS fanlığı diyorsun adama iyi yönlerini ve kötü yönlerini söylüyorum sen sadece bir Xbox kumandasının PlayStation 5'den daha iyi olduğunu söylüyorsun anladım hocam
Mevzu sağlamlıksa gitsin ormandaki ağacı kessin onunla oynasın PlayStation'dan daha sağlam sonuçta.

Merhaba arkadaşlar, yukarıda yazdığı gibi PS5 alınır mı? Son zamanlarda ilgi duyduğum konsol oyunculuğuna mı geçeyim yoksa PC'ye devam mı edeyim? PS5'e ilgi duyma sebebim PS alıyorsun, 4 yıl seni götürüyor fakat PC parçaları hemen eskiyor. Sizce ne yapmalıyım?

Dostum şu anda sana bir antika var.
Anakartım ASUS 13 yaşında
HDD'im 11 yaşında.
Güç kaynağı ve SSD yeni bir tek
Bir de düzüstüm var
64MB RAM'ı var tek çekirdekli 3.4 GB HDD.
ASUS.
Hem de arada FPS ve grafik farkı var.
Bilgisayar PC PS'lerden daha iyi ve net görüntü verir.
Sizi bilmem ama PC al derim.

Geri
Yukarı