PlayStation 5 alınır mı?

Tabiki alınır. Bir sürü oyunum var. Fırsat kollarsan alırsın. Taktik şu. Ps4 için internetten oyunları alıyorsun, takınca ps5 de çalışıyor zaten. Bu sayede ps5 oyunları bayağı bir ucuza geliyor.

Güzel kardeşim nasıl değil? PC ile XB birbirine bağlı. Artık saçmalamayın lütfen. XB oyunlarını PC'de oynayabiliyor musunuz? Cevap, evet. Olay bitmiştir. Sağlam bilgisayarı olan adam salak mı gidip XB alsın? Zaten oyunlarını oynayabiliyor. Yani bu daha nasıl anlatılabilir? Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. Birçok konuda dilimde tüy bitti. Az mantıklı olun. Çocuk parkına çevirdiniz iyice burayı fanboylar toplaşıp. Herkes bütçesini mantığa uygun şekilde kullanmak ister. Biz de neler mantıklı onu söylüyoruz.

Güzel kardeşim nasıl değil? PC ile XB birbirine bağlı. Artık saçmalamayın lütfen. XB oyunlarını PC'de oynayabiliyor musunuz? Cevap, evet. Olay bitmiştir. Sağlam bilgisayarı olan adam salak mı gidip XB alsın? Zaten oyunlarını oynayabiliyor. Yani bu daha nasıl anlatılabilir? Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. Birçok konuda dilimde tüy bitti. Az mantıklı olun.
Konsol parasını zor çıkardıysa değil mesela. GTX 1650'de bir bilgisayarı varsa ve ileri dönük bir sistem düşünmüyorsa ne olucak. Gene mi PS5 daha mantıklı? Beni aptal yerine koyarak zevk almışsın belli ki. Bizzat RTX 2070S olan bir bilgisayarım olmasına rağmen önce Series X aldım.

Konsol parasını zor çıkardıysa değil mesela. GTX 1650'de bir bilgisayarı varsa ve ileri dönük bir sistem düşünmüyorsa ne olucak. Gene mi PS5 daha mantıklı? Beni aptal yerine koyarak zevk almışsın belli ki. Bizzat RTX 2070S olan bir bilgisayarım olmasına rağmen önce Series X aldım.
2070S varken, gidip XB almana diyecek bir sözüm yok zaten. Yeterince açık konuştum çünkü. XB'ın sistemi olduğu gibi kalacak mı sanıyorsun yıllar geçtikçe? Donanımı hep mi bugünkü gibi olacak? Ben zaten yorumumda ne diyorum, orta veya sağlam bir PC varsa XB almaya gerek yok diyorum. İleriyi şimdiden düşünüyorsan madem, koy paranı kenara, git yeni çıkacak olan XB'ı al. PC'de bütün oyunlarını oynayabiliyorken, tozlu raflarda sırf donanımı sağlam kalır düşüncesi ile mi XB alınmalı.? Mantık biraz...

PC yanına gider PS5 alırsın. XB varsa yanına gider yine PS5 alırsın. Olayın mantığı budur. PC yoksa da gider XB alırsın.

Güzel kardeşim nasıl değil? PC ile XB birbirine bağlı. Artık saçmalamayın lütfen. XB oyunlarını PC'de oynayabiliyor musunuz? Cevap, evet. Olay bitmiştir. Sağlam bilgisayarı olan adam salak mı gidip XB alsın? Zaten oyunlarını oynayabiliyor.
PC ile koltuğa yapışacağıma rahat rahat kanepede oynarım? Sadece var-yok ile bitmiyor konu bu kadar tek düze olmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı