PlayStation 5 alınır mı?

Paran varsa alabilirsin fakat PS4'den bir farkı yok denilecek kadar az. PS4'den farkı PS5'e özel optimizasyonlu oyunları oynayabiliyorsun ve Ray Tracing özelliği vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Halihazırda iyi bir bilgisayarın var zaten. Eğer konsola heves ettiysen alınır, neden alınmasın? Oyun fiyatları senin için sorun değilse konsolda oynamanın zevkini de ayrıca yaşamış olursun.

Anladım, çok teşekkürler. Peki 4K 60FPS için optimize edildiği belirtilmiş, PS5'in gücü buna yetiyor mu sizce?
Ek olarak, yakın zamanda bir indirim olur mu sizce? Yoksa daha da artar mı ?

Teşekkürler hocam.

Vallahi bence de olmaz da %20'ye yakın fiyat düşüşü olmuştu ekran kartlarında, belki bunda da benzeri bir durum olur diye düşündüm :D
Ekran Alıntısı.PNG

Ben bu mesajı atarken bile şuan artmış olabilir.

Merhaba,
Daha önce hiç konsolum olmadı. Şu anda exclusive oyunlar için PS5 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Trendyol üzerinde fiyatları takip ediyorum çok dengesiz sürekli düşüyor ve artıyor.
13000 TL fiyata değer mi sizce?

Sony Playstation 5 Oyun Konsolu Fiyatı, Yorumları - Trendyol 13.443 TL.
Kutulu ürünler daha çok indirime giriyorsa bunu da alabilirim.

Sony Playstation 5 Digital Edition Oyun Konsolu Fiyatı, Yorumları - Trendyol 12.158 TL.
Dijital ve kutulu ürünler aynı anda indirime giriyorsa bunu da alabilirim.

Not:
Ryzen 7 5800x3D sisteme sahibim zaten. "bence PC al!"diye yorum yapmayınız, teşekkürler.

Oyun fiyatlarını takmayın kafanıza yeni Plus geliyor zaten en hızlı şekilde almanıza bakın dolar artıyor euro artıyor ekmek bile artıyor oyun fiyatlarını CD takası gibi kolay yöntemlerle yapabilirsiniz en kötü oyun satan yerlere gider satarsınız.
Sadece size tavsiyem ithalatcı garantili almayın.
CD'li versiyonu almaya bakın.

Geri
Yukarı