Playstation 5 Beklenmeli mi?

Hyperion33

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Wirtschaftsinformatiker
Herkese merhaba. Sizce PlayStation 5'i beklemeli miyim yoksa PlayStation 4 alınır mı? PlayStation 5 hakkında bildiklerinizi varsa paylaşır mısınız benimle? Benim tek bildiğim geriye dönük olacağı ve PlayStation 4 oyunlarını da çalıştıracağı.

Sizin yerinizde olsam PS5'i beklemem çünkü ülkemizde vergilerle birlikte 10 bin TL'ye satışta olacak.
Sony’ de çalışmadığınızı varsayarak cevap vereyim. Cihazın henüz final fiyatı belli değil. Ön sipariş fiyatı galiba bir yerde gözükmüştü. Ancak Sony’ den resmi bir açıklama yok.

Herkese merhaba. Sizce PlayStation 5'i beklemeli miyim yoksa PlayStation 4 alınır mı? PlayStation 5 hakkında bildiklerinizi varsa paylaşır mısınız benimle? Benim tek bildiğim geriye dönük olacağı ve PlayStation 4 oyunlarını da çalıştıracağı.
çok aceleniz yoksa ve para limitiniz de 10.000 tlye yakınsa bekleyin bence ama 2020den önce çıkmayacağı belirtiliyor
sizinde söylediğiniz gibi PS4 oyunlarını açacaksa iyi bişey

Sizin yerinizde olsam PS5'i beklemem çünkü ülkemizde vergilerle birlikte 10 bin TL'ye satışta olacak.
O kadar olacağını düşünmüyorum 400-450 dolar bandından satışa çıkacağını görmüştüm birkaç yerde taş çatlasın 3500 lira olur tahminimce.

Sony’de çalışmadığınızı varsayarak cevap vereyim. Cihazın henüz final fiyatı belli değil. Ön sipariş fiyatı galiba bir yerde gözükmüştü. Ancak Sony’ den resmi bir açıklama yok.
Adamlar o fiyatın denemek için olduğunu söylediler geri adım attılar çünkü yaklaşık 1050 dolara geliyordu ki tahmini fiyat aralığı 400-450 dolar arası.
Ne
Mediamarkttaydı 5000 küsür liraydı sanırım
Medimarkt İsveç veya İsviçre sayfası olması lazım ancak adamlar açıklama yaptılar sonradan.

Alacaksanız galiba seneye çıkacak gibi tam belli değil tarihi bence özel oyun merakınız yoksa konsol almayın pişman olursunuz oyunları çok pahalı. Ben PS4 sahibiydim ama satıp PC satın aldım bir God of War alıp oynadım bir GTA 5 bilan oyunlar pahalı kutulu alacaksanız spotçulardan bilan 150-200 en iyi djital oyunlar ama iyi fiyatta genelde Eğer PC sahibi iseniz yükseltebilirsiniz veya kurabilirsiniz sistem.

Kesinlikle bekleyin çünkü ray tracing teknolojisi ile çıkış yapacak. Aynı zamanda ise artık oyunlara eskisi kadar geç giriş yapmayacaksınız çünkü SSD ile geliyor. 8K çözünürlük desteğinden ve ona özel çıkacak olan oyun serilerinden bahsetmiyorum bile. Bende şu anda sizin gibi PS5'i bekliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı