PlayStation 5 Dijital Türkiye Fiyatı Açıklandı

Tamam hadi yelim ki 6000 TL var, oyunlara da para lazım. Bir oyunu en ucuz 250. 5-6 oyun alsak 8.000 TL'ye dayanır. Pahalı her zamanki gibi.

Özel fiyatlandırma yapmamaları üzdü. Öyle olsa Xbox Series S içinde özel fiyatlandırma olup fiyatı düşerdi falan güzel hayaller.

Yurtdışından gelen KDV'yi de bize kitlemişler %18 daha pahalı alıyoruz adamlar ekstra kar ediyor. Normalde 5000₺ olması lazımdı. Series S 4000₺ ben Series S tercih edeceğim.

Ps5 i aldık oyun fiyatları?Hem 2. el cd de alamayız eğer digital edition alırsak.Oyun fiyatları 600 e kadar çıkıyor.Bide internet altyapısı çok kötü türkiyede yeni çıkan oyunu aldık desek bile kaç gün bekleyecez inmesini.

PS5'i aldık oyun fiyatları? Hem 2. el CD de alamayız eğer digital Edition alırsak. Oyun fiyatları 600'e kadar çıkıyor. Bir de internet altyapısı çok kötü Türkiye'de yeni çıkan oyunu aldık desek bile kaç gün bekleyeceğiz inmesini.

Oyun indirmeyi geçtim bir şekil halledersin de oyun fiyatları 999, 00₺ ye dayandı. Steam ile Xbox neredeyse aynı fiyattayken PS de 2 kat daha pahalıya satılıyor. Almak hiç mantıklı değil.

PS5 alacaklara önerimdir.
Arkadaşlar biliyorum dijital işte çok daha uygun falan deniyor hatta dijital alıp üstüne bir kol bir oyun alınca disklinin fiyatı yapıyor(+1500TL)
Bana göre gerek 2. el piyasası olsun gerek depolama olsun gerek internet üzerinden indirme bekleme takas vs derken bana göre uzun sürede hala diskli daha ekonomik.
Tercih sizin. Ben diskliyi alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı