PlayStation 5 düşük görüntü kalitesi

Çikolatadam

Hectopat
Merhaba. PlayStation 5 üzerinden GoT, GoW TLOU gibi birçok oyunu bitirdim fakat bir şey fark ettim görüntüler videolardaki gibi değil. Yani bir videoyu izliyorum aynı televizyondan daha güzel görünüyor. Bunun nedeni nedir sizce? TV 100inç ekran büyüklüğünden dolayı olabilir mi?

TV özellikleri kötüyse ondandır 42" 1080p plasma TV de PS4 grafikleri kötüyken 55" 4K TV de PS4 çok güzel grafikler sunuyor.

Tv' lerde bir ayar var ekranı yakınlaştırıyor(fabrikasyon). Senin televizyona göre de sen yap
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100 inç değildir o 100 ekrandır.
bilmiyorum sadece 1.50 eni var TVnin
TV özellikleri kötüyse ondandır 42" 1080p plasma TV de PS4 grafikleri kötüyken 55" 4K TV de PS4 çok güzel grafikler sunuyor.
tv özellikleri kötü değil 120hz 4k ve videoları gayet iyi gösteriyor fakat ps5de bazı oyunlarda ne bileyim 1080p gibi duruyor

tv özellikleri kötü değil 120hz 4k ve videoları gayet iyi gösteriyor fakat ps5de bazı oyunlarda ne bileyim 1080p gibi duruyor
Televizyonun yapay görüntü düzenleyen özellikleri belki senin gözüne kötü geliyor olabilir. TV'nin görüntü ayarlarını atabilir misin? Ayrıca PS5te çözünürlük kısmını TV'nin çözünürlüğünden düşüğe ayarlamadın değil mi?

Bilmiyorum sadece 1.50 eni var TV'nin.

TV özellikleri kötü değil 120Hz 4K ve videoları gayet iyi gösteriyor fakat PS5'de bazı oyunlarda ne bileyim 1080p gibi duruyor.

PS4 oyunlarında sanırım bazıları 4K'yı desteklemiyor ve TV bazen oyun modunu açıp renkleri bozabiliyor.

100
Merhaba. PlayStation 5 üzerinden GoT, GoW TLOU gibi birçok oyunu bitirdim fakat bir şey fark ettim görüntüler videolardaki gibi değil. Yani bir videoyu izliyorum aynı televizyondan daha güzel görünüyor. Bunun nedeni nedir sizce? TV 100inç ekran büyüklüğünden dolayı olabilir mi?
Ps4 oyunlarını ps5 de oynarken oyun ayarlarına gir ve hdr yi kapat. Daha güzel görüntü alacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı