PlayStation 5 FIFA ve PES kasıyor

ali yiğit aksoy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. PlayStation 5'te kasma sorunum var. Kullandığım monitör Samsung 55Q70TCT Dirt 5 ve Fortnite oyunlarında 120 Hz alıyorum hiçbir sorun yok anca FIFA ve PES oynarken 60 Hz alıyorum üstelik çok fazla kasıyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Televizyon'da oyun modunu açmamı mı yoksa kapalı kalmasını mı önerirsiniz veya da başka bir çözümü var mıdır? Merak ediyorum.
Televizyon ve PlayStation5 ayar önerilerini resim yoluyla gösterirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bir format atın. Düzelmez ise servise gönderin. Bu arada serviste değişim kararı çıkarsa 0 yeni cihaz gönderilmez. Tamir edilmiş, 2. el cihaz gönderilir. Sony değişimi bu şekilde yapıyor.

Önce bir format atın. Düzelmez ise servise gönderin. Bu arada serviste değişim kararı çıkarsa 0 yeni cihaz gönderilmez. Tamir edilmiş, 2. el cihaz gönderilir. Sony değişimi bu şekilde yapıyor.
fortnite ve dirt5 oyunlarında 120hz sabit oynarken sorun yaşamıyorum. ayrıca cal of duty warzone oyununu da sorunsuz oynuyorum. Cihazın bozuk olduğunu düşünmüyorum fakat fps i stabil hale de getiremedim açıkcası (fifa için söylüyorum)

fortnite ve dirt5 oyunlarında 120hz sabit oynarken sorun yaşamıyorum. ayrıca cal of duty warzone oyununu da sorunsuz oynuyorum. Cihazın bozuk olduğunu düşünmüyorum fakat fps i stabil hale de getiremedim açıkcası (fifa için söylüyorum)
Stabil olmak zorunda. Sizin herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok. Oyunları silin tekrar yükleyin. Format atın. Düzelmezse cihaz bozuk demektir.

Geri
Yukarı