PlayStation 5 garanti sorgulama nasıl yapılır?

Daha fazla  
Merhaba, Trendyol üzerinden Sony PlayStation 5 Oyun Konsolu (Eurasia Garantili) 825 GB Türkçe Menü Fiyatı - Trendyol bu linkteki satıcıdan ürünü aldım. Sony Eurasia garantili demesine rağmen içim rahat etmiyor. Ürün gelince bunu nasıl sorgulayabilirim? Ve gönderdiği ürün ya cfi 1116 serisinden ya da cfi 12 serisindenmiş. Arasında ki fark nedir performansa bir etkisi var mı?

Sadece gramları farklı oluyor. Ve garantisini Sony garanti sorgulama yazın Google ilk çıkan sonuçta sorgulayabilirsiniz. Hocam bekleseydiniz neyse artık almışsınız yurt dışı ürünü çıkmaz umarim.

Sadece gramları farklı oluyor. Ve garantisini Sony garanti sorgulama yazın Google ilk çıkan sonuçta sorgulayabilirsiniz. Hocam bekleseydiniz neyse artık almışsınız yurt dışı ürünü çıkmaz umarim.

Sorularımın hepsine düzgün bir şekilde cevap verdi ondan dolayı biraz güvendim açıkçası. Beklemek istemedim çünkü yeni yıl yaklaşıyor zamlar kapıda, o yüzden. Yurt dışı ürünü çıkarsa sonuçta sattığı ürün belli açıklama belli iade ederim diye düşünüyorum. En kötü tüketici hakem heyetine başvururum.

Sorularımın hepsine düzgün bir şekilde cevap verdi ondan dolayı biraz güvendim açıkçası. Beklemek istemedim çünkü yeni yıl yaklaşıyor zamlar kapıda, o yüzden. Yurt dışı ürünü çıkarsa sonuçta sattığı ürün belli açıklama belli iade ederim diye düşünüyorum. En kötü tüketici hakem heyetine başvururum.

Sorulara her firma düzgün cevap verir. Hocam dolar artmadıkça resmi fiyatı zamlanmaz. Uygun fiyata ragnarok bundle gelecek. Tüketici hakem heyetinin cevabı gelene kadar PS6 çıkar.

Sorulara her firma düzgün cevap verir. Hocam dolar artmadıkça resmi fiyatı zamlanmaz. Uygun fiyata ragnarok bundle gelecek. Tüketici hakem heyetinin cevabı gelene kadar PS6 çıkar.
Hocam bende bir soru sorsam soruyu soran arkadaş kusura bakmasın biraz araya girmiş gibi oluyorum, İthalatci garantili PlayStation 5 almayı düşünüyorum, eurasia garantili bulamadım gidip almayı planlıyorum internet ortamini sevmiyorum bir şey olur mu ithalatçı garantili de.

Hocam bende bir soru sorsam soruyu soran arkadaş kusura bakmasın biraz araya girmiş gibi oluyorum, ithalatci garantili PlayStation 5 almayı düşünüyorum, Eurasia garantili bulamadım gidip almayı planlıyorum internet ortamini sevmiyorum bir şey olur mu ithalatçı garantili de.

Hayır sakın almayın eğer bozulursa ya da bir sıkıntısı çıkarsa geçmiş olsun.

Geri
Yukarı