PlayStation 5 garanti sorgulama nasıl yapılır?

Aynı şekil gidip alsamda sitesindeki satıcıların ürünlerini mi almış oluyorum, bir de elden alabileceğim Eurasia garantili nere vardır.

Teknosa mağazasından alırsanız TR garantili olur. Ama stok bulmanız biraz imkansız ama olabilir. Overgame mağazasını arayıp sorun PlayStation yetkili resmi satıcısı.

Teknosa mağazasından alırsanız TR garantili olur. Ama stok bulmanız biraz imkansız ama olabilir. Overgame mağazasını arayıp sorun PlayStation yetkili resmi satıcısı.
Overgame mağazasından bir çok oyun aldım güzeldi hepsi garantili, mağazasından almayı planlıyorum soracağım ithalatçı garantili ise almiyorum, eurasia garantilidir büyük ihtimalle gidip alırsam , teşekkürler ederim hocam.

Overgame mağazasından birçok oyun aldım güzeldi hepsi garantili, mağazasından almayı planlıyorum soracağım ithalatçı garantili ise almiyorum, Eurasia garantilidir büyük ihtimalle gidip alırsam, teşekkürler ederim hocam.

Hocam ithalatçı garantili zaten yurt dışından getirip burada satan demek. Overgame resmi satıcı olduğu için ithalatçı olmaz.

Geri
Yukarı