PlayStation 5 için 4K monitör Önerisi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar PS5 için 4K monitör önerisi yapar mısınız? Bütçem aslında 2500-3000 TL arası fakat o fiyatlara var mı bilmiyorum piyasadan haberim yok çok çok değecek bir şey varsa kesin al dediğiniz 3500'e zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar PS5 için 4K monitör önerisi yapar mısınız? Bütçem aslında 2500-3000 TL arası fakat o fiyatlara var mı bilmiyorum piyasadan haberim yok çok çok değecek bir şey varsa kesin al dediğiniz 3500'e zorlayabilirim.

Monitörden ziyade büyüğünden bir televizyon almak daha güzel olacaktır sizin açınızdan. LG ve Samsung gibi markalar önerilir.

Hem 10bit hem de IPS olmasıyla renkler çok güzel gözükecektir.

Philips'lere de bakmanızı öneririm ambilight ile daha zevkli bir hale gelebilir.

Merhaba, 2.1 destekli çok fazla monitör yok bunlara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı