PlayStation 5 için düşünceleriniz neler?

Şimdinin 10k lık sistemine eşit güçte çıkacağı söyleniyor ne kadar inandırıcı bilemem ama xbox one x den kesin 2 kat güçlü olacakmış yani kesin 4k 60fps veya 120fps destekler. Fiyat olarak 5k dan satışa sunulur.

20 yıllık bir bilgisayar kullanıcısı olan beni şimdiden kazanmış olan cihazdır. Büyük bir merakla bekliyorum. Çıkış tarihi ve fiyatının netleşmesi ile birlikte komple sistemimi satıp güzel bir 4K monitör veya televizyon ile satın almayı düşünüyorum.

Cihaz olarak Xbox daha hoşuma gitti ancak exculusive oyunlar bakımından Sony benim için bir adım önde. Xbox'ın neredeyse her oyununu Windows'a da çıkarması en büyük hatası. PC'de oynayabileceğim oyun için ayrıca konsol almam.

Cihaz olarak Xbox daha hoşuma gitti ancak exculusive oyunlar bakımından Sony benim için bir adım önde. Xbox'ın neredeyse her oyununu Windows'a da çıkarması en büyük hatası. PC'de oynayabileceğim oyun için ayrıca konsol almam.
Pc’de oynanacak oyun için konsol alınmaz ama gamepass için konsol alınır. Gamepass’te pc için oyunlar az. Mesela 250₺ vermek yerine gamepass içinde konsolda rdr2 oynayabiliyor.
Pc gamepass’te rdr2 yok.
Böyle oyun ayrımları olacak, konsol ve PC’de.

Yeni konular

Geri
Yukarı