PlayStation 5 için erken değil mi?

@Furkan17TR Hocam ben sizin yorumunuzu göremedim, nedir bu konu hakkındaki düşünceniz ? 🤣
PS4'ün nefesi tükenmeye başladı.

O yüzden PS5 geliyor.
PS4 ile şimdi ki yeni çıkan kartların performanslarına bak. Arada devasa fark var.

Hocam nefesi tükenmeye başladı derken yazılımsal olarak yeterli destek mi yok yoksa içindeki donanım yeni çıkan oyunlara mı yetmiyor ?
Donanım yetmiyor :) Yazılımda sıkıntı yok. 10 sene daha yazılım desteği gelir PS4'e. Ama donanım desteği yok :D

Dün gece ps5 sunumuna ve oyunlarına baktım. Gercekten gram heyecanlandırmadı. Tatmin bilr etmedi. Hala erken oldugunu dusunuyorum. Peki ya siz ne dusunuyorsunuz ?
Playstation 4'ün de çıkış oyunları sönüktü. Çıktıktan 2-3 sene sonra konsolun gücünü gösterecek oyunlar görebiliriz.

PS4 artık çok geride kaldı ve aşırı güçsüz bence sırf FPS ve Ray Tracing için çıkıyor. Tabi bunları PS2 sahibi birisinin söylemesi saçma.

Bırak çıksın PS4 Pro ucuzlar da onu alırım belki.
Bu döviz kuru ile ucuzlaması zor. PS5 çıkmadan 2-3 sene önce PS4 fiyatları çok daha ucuzdu. PS3 fiyatlarına bakabilirsin, 400-500 TL'lik PS3'ler bugün 1.000 TL'ye kadar yükseldi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı