PlayStation 5 için harici HDD önerisi

KadirOzmn

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar.
PlayStation 5 için harici hard disk onerisi yapabilir misiniz?
PS5'in kendi hafizasi cok düşük 4 5 oyunla doluyor. PS4 oyunlarini depolayacagim bir HDD onerisi istiyorum.
2 TB veya 4 TB olursa sevinirim.

@y4vuzz Konu sahibi harici HDD diyor ama. Harici HDD'nin özeli olacağını zannetmiyorum. PS4'de olduğu gibi tak-çalıştır bir şekilde kullanabilir diye düşünüyorum.

@y4vuzz Konu sahibi harici HDD diyor ama. Harici HDD'nin özeli olacağını zannetmiyorum. PS4'de olduğu gibi tak-çalıştır bir şekilde kullanabilir diye düşünüyorum.

PS5 konsollarında USB genişletilmiş depolama alanı gereksinimleri​

• SuperSpeed USB 5 Gb/sn veya üstü.
  • En az 250 GB, en fazla 8 TB kapasite.
  • Tüm cihazların PS5 konsolu ile çalışacağı garanti edilmez.
  • Sürücüyü USB hub üzerinden bağlayamazsınız.
  • İki veya daha fazla USB genişletilmiş depolama sürücüsü aynı anda bağlanamaz. Konsolunuza birden fazla USB sürücüsü bağlayabilirsiniz ancak aynı anda yalnızca birini kullanabilirsiniz.
Doğru biliyormuşum.

Kaynak;PlayStation 5 konsollarında USB genişletilmiş depolama alanı

Merhaba, PlayStation 5te PlayStation 4 oyunlarini harici harddiskte kullanabiliyoruz.fakat PlayStation 5 oyunlarini harici harddiskkte kullanamiyoruz,onun icin ozel ssdler lazim.youtube'dan bir kac video izledim bu şekildeydi.ps 4 teki gibi tak çalıştır şeklinde kuruluyordu ve ps4 oyunlarini depolayabiliyorlardi ps5te onun icin bir oneri istiyorum.hangi marka model işimizi görür daha sağlıklı olur

Yeni konular

Geri
Yukarı