PlayStation 5 kendi kendine kapanıyor

Alparslanbey

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, videodaki sorunu yaşıyorum sizce sebep ne olabilir? Ya da daha önce bu şekilde sorun yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart veya güçte bir sıkıntı olabilir garantisi varsa garantiye verin.
Video çekmeden önce verdim 3 gün sonra geri verdiler problem yok diye. Şimdi videolu bir şekilde verdim merkeze videoyu aticam sonra duruma göre bakacaklarmış falan filan diyor servisteki arkadaşlar. Heralde benim içini açıp tamir etmemi falan bekliyorlar

Video çekmeden önce verdim 3 gün sonra geri verdiler problem yok diye. Şimdi videolu bir şekilde verdim merkeze videoyu atacağım sonra duruma göre bakacaklarmış falan filan diyor servisteki arkadaşlar. Herhalde benim içini açıp tamir etmemi falan bekliyorlar.

Teknik servisteki personeller her işten kaçmanın çaresini bulmaya çalışır zaten zorlayın illaki yapmak zorundalar 😁

Tamamdır hocam, umarım düzeltirler.
Teşekkürler hocam

Tamamdır hocam, umarım düzeltirler.
Merhaba hocam bugün servis ile görüştüm ne oldu ne yaptınız diye, yeni cihaz göndereceklermiş bizde bekliyoruz dediler 0 cihaz ile değişim olacakmış o yüzden bukadar uzun sürüyormuş. Cihazdaki problemin ne olduğu bilinmiyor ama bilgi vermemişler problem ile ilgili

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam

Merhaba hocam bugün servis ile görüştüm ne oldu ne yaptınız diye, yeni cihaz göndereceklermiş bizde bekliyoruz dediler 0 cihaz ile değişim olacakmış o yüzden bukadar uzun sürüyormuş. Cihazdaki problemin ne olduğu bilinmiyor ama bilgi vermemişler problem ile ilgili
En azından yenisini gönderecek olmaları iyidir. İnsan hevesle cihazı alıp doğru düzgün oynayamayınca ve tekrardan uzun beklemelere girince hiç iyi olmuyor. Umarım yenisinde de böyle sıkıntılar yaşamazsınız.

Geri
Yukarı