PlayStation 5 nereden alınır?

raquex

Decapat
PlayStation'ın orijinal sitesinde fiyatlara bakacaktım ama satın alma sayfasını bulamadım. Diğer satıcıların fiyatlamaları da çok absürt geldi. PS5 nereden ucuza getirilip alınır?

Yurtdışına gidip almanız lazım. Onun dışında en ucuz dijital 7600 TL: (site güvenilir mi bilmiyorum cimriden buldum)

Yerel teknoloji mağazalarına bakabilirsiniz Vatan bilgisayarda stoklara geldiğinde dijital versiyonunun 6 bin TL olacağı yazıyor onu da bekleyebilirsiniz başka bir seçenek Amazon a bakın belki daha ucuza gelebilir yurtdışından.
Yurtdışına gidip almanız lazım. Onun dışında en ucuz dijital 7600 TL: (site güvenilir mi bilmiyorum cimriden buldum)
Vatanda 6 bin ama tükenmiş böyle fırsatçılara para kazandırmaya gerek yok.

Değil hocam. 7265TL'ye var:

Yurt dışına gidip almanız lazım. Onun dışında en ucuz dijital 7600 TL: (site güvenilir mi bilmiyorum cimriden buldum)

Gitmesine gerek yok sipariş verebilir ama internette satan da yok.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız Kadiköy’de hemen rıhtımın orada Monster mağazasının karşısında Playstation satan bazı dükkanlar var. Geçen girdiğim Türkiye Garantili Playstation 5 Dijital Sürümü 7600 ₺’ye satıyorlardı. Hemen yanında ki dükkanda ise gene Türkiye Garantili PS5 Dijital sürümü 7200 ₺’ye satıyorlardı. Karaborsa düzeni kurmuşlar ama sıkı bir pazarlık ile daha ucuza alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı