PlayStation 5 nereden alınır?

Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda Xbox Series S aldım fakat memnun etmedi. İade edeceğim PS5'e yönelmek istiyorum. Ama hiçbir yerde Sony garantili yok hep ithalatçı garantili. Önereceğiniz bir satıcı var mı?

Ürün ithalatçı garantili. Sony garantili arıyorum. Bunu buldum Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu (Sony Eurasia Garantili) Fiyatları ve Özellikleri

Amazondan satın aldım hocam kolayca iade edilebiliyor.
1670005767338.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hem resmi fiyattan satıyor hem de Sony Türkiye resmi yetkili satıcısı overgameden stok bulabilirseniz alın mağazasına bakın webde bulmak imkansız ama stoka gelince haber vere basın webdede. Yakında God of War: Ragnarök bundle gelecek o zaman yüzde yüz gelir stoka sürekli kontrol edin bu sayede karaborsacılara para vermezsiniz.

Hocam hem resmi fiyattan satıyor hem de Sony Türkiye resmi yetkili satıcısı overgameden stok bulabilirseniz alın mağazasına bakın webde bulmak imkansız ama stoka gelince haber vere basın webdede. Yakında God of War: Ragnarök bundle gelecek o zaman yüzde yüz gelir stoka sürekli kontrol edin bu sayede karaborsacılara para vermezsiniz.

Gelene kadar ocağı geçerse zamlanacak hiç hoş olmaz bu durumda, o yüzden hemen almak istiyorum Sony garantili şekilde.

Gelene kadar ocağı geçerse zamlanacak hiç hoş olmaz bu durumda, o yüzden hemen almak istiyorum Sony garantili şekilde.

Hayır zamlanmayacak eğer dolar kurunda bir değişiklik olmaz ise. Bu arada zamlansa bile resmi fiyatı şu anki karaborsa fiyatını geçeceğini sanmıyorum. Bu arada hemen istiyorsanız şu an hiçbir resmi satıcı satmıyor ürünü o kadar para verip garantide sorun yaşamamak için resmi satıcıya geldiğinde alın arada bir kontrol edin.

Hayır zamlanmayacak eğer dolar kurunda bir değişiklik olmaz ise. Bu arada zamlansa bile resmi fiyatı şu anki karaborsa fiyatını geçeceğini sanmıyorum. Bu arada hemen istiyorsanız şu an hiçbir resmi satıcı satmıyor ürünü o kadar para verip garantide sorun yaşamamak için resmi satıcıya geldiğinde alın arada bir kontrol edin.

Bu ürün Sony garantili yazıyor ama.

Bu ürün Sony garantili yazıyor ama.

Hocam diyebilir fakat bilmiyorum adı hiç bilinmedik bir satıcıdan almayın. Ben N11 üzerinden İncehesap'tan almıştım. Bu arada dediğim gibi overgame mağazası yakınınızda varsa gidin bazen satılabiliyor 15 bine Full set.

Geri
Yukarı