PlayStation 5 stoklar ne zaman yenilenir?

Ch3arX

Femtopat
PlayStation 5 stokları ne zaman yenilenir? Şu anda sadece Trendyol vs gibi yerlerde bulunmakta. Onlar da 10k TL aşağısında bulamadım. Sizin fikirleniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:

KralYolu

Kilopat
Makaleler
18
Yer
Karabük
Sakın almayın. Ek gümrük vergisi düştü, tahminen 1500 ₺ daha ucuza alacaksınız. (6500₺) O fırsatçılara para kazandırmayın.

Stoklar dünya geneli sıkıntılı, muhtemelen Mart'a kadar gelmiş olur. Her gün kontrol edin çünkü gelen partinin çok fazla olacağını sanmıyorum. Hemen tükenecektir. Takip etmeniz gereken online alışveriş siteleri :
amazon.com.tr
hepsiburada.com
n11.com
trendyol.com
vb.

coreter

Picopat
Makaleler
2
12 - 17 Ocak arası 3. parti Avrupa dağıtımı olacak diye duydum. Kanımca stoklar geldi ve %30 ek vergi indiriminden dolayı fiyat düzenlemesi yapıyorlar. MediaMarkt genel müdürü %10 ila %20 arası konsollarda fiyat indirimine gidileceğini bloomberg de söyledi.

KS
Ch3arX

Ch3arX

Femtopat
12 - 17 Ocak arası 3. parti Avrupa dağıtımı olacak diye duydum. Kanımca stoklar geldi ve %30 ek vergi indiriminden dolayı fiyat düzenlemesi yapıyorlar. MediaMarkt genel müdürü %10 ila %20 arası konsollarda fiyat indirimine gidileceğini bloomberg de söyledi.

Atabileceğiniz video vs. var mı? Medimarkt genel müdürünün konuşması hakkında.

coreter

Picopat
Makaleler
2
Atabileceğiniz video vs. var mı? Medimarkt genel müdürünün konuşması hakkında.

MediaMarkt, Faruk kocabaş 14.01. 2021 perşembe bloomberg ht sabah programı ropörtajı.
TV kanalı sayfasına da girdim bir içerik eklenmemiş.

kratosdeniz

Picopat
Yer
Kratos ile sohbet ediyor
Hocam almamanızı tavsiye ediyorum. Bu yıl içerisine ülkemize PS5 digital Edition gelecek o 4000-5000 satılacak. Eğer CD oyunlarına çok takmam derseniz kesinlikle PlayStation 5 digital Edition almayı düşünebilirsiniz. Stoklarda mart ayı gibi yenilenmiş olacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Yukarı