PlayStation 5 Stokları Tükenmeden Nasıl Alınır?

Playstation 4 1.84 Tflops'du. 4 Pro ise 4.2 Tflops.

Playstation 5 ise 10.28 Tflops.

Her şey Tflops değil fakat ham güç bakımından 2 kattan fazla bir değer söz konusu. Ben 5.nesilin bu jenerasyonu tamamlayacağını düşünüyorum. Ara konsol bence gelmeyecek.

Bırak 8K'yı 4k'da stabil çalışmayan Demon Souls's gerçeği var 2 sene sonra görürsün yeni modeli.
Yeni model gelebilir fakat hem daha pahalı olur hem de bir çok şey aynı kalır. Zaten şey gibi düşünebilirsiniz bunu: PS4'te 30 FPS açıyor, PS4 PRO'da.
PS5 PRO sürümünü niye beklemiyorsunuz?
İlk çıkan model olan PS5'ten almak istiyorum ayrıca 2, 3 yıl bekleme taraftarı değilim.

Yeni model gelebilir fakat hem daha pahalı olur hem de bir çok şey aynı kalır. Zaten şey gibi düşünebilirsiniz bunu: PS4'te 30 FPS açıyor, PS4 PRO'da.

İlk çıkan model olan PS5'ten almak istiyorum ayrıca 2, 3 yıl bekleme taraftarı değilim.
Hazır konu hortlamışken sorayım kapabildiniz mi herhangi bir PS5'i?

Kapabildim neyse ki :) hatta söylediklerine göre İzmir'deki son PS5'i ben almışım.
Bende tamamen random bir şekilde kapabildim :D. Tüm gün ps5 stoklarına bakmıştım ve gelen tüm stoklar 5 dk aralarla bitiyordu, hep kıl payı kaçırıyordum. Sonrasında gün bitti ve tam yeni gün başlarken gece uyku tutmadı bende bilgisayarı açayım dedim. Açtığımda akakçe üzerinde arçelikte son 7 ürün yazıyordu ve direkt sipariş verdim. Daha sonrasında ise sayfayı yenilediğimde stok bitmişti. Daha sonrasında fazla takip etmedim fakat muhtemlen istanbuldaki son stoğu da ben aldım :D.

Geri
Yukarı