PlayStation 5 vs Xbox Series X

AlprnAckbs

Decapat
Bunlardan birisini alacağım, internette oyunların bu karşılaştırmayı çok değiştirdiğini söyleniyor. Evet bunu alacak param uzun zamandır biriktirdiğim için var ve piyasadaki bütün oyunları yüksek ayarlarda oynayabileceğim bir bilgisayarım var. Hayatımda hiç konsolum olmadı ve bilgisayarda oynadığım oyunlar rekabetçi tarzda oyunlar konsoldaki oyunun hikaye bazlı olması benim için önemli. PlayStation'ın bu işte iyi olduğunu biliyorum ama bu oyunlara 400-700 TL veremem. Xbox tarafında Game Pass özelliği var, sizce seçimimi hangi taraftan kullanmalıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass bence daha mantıklı bir seçim olacaktır. Ps5 oyunları yeni oldukları ve dolar kurundan dolayı pahalı. Tabii Ps5 oyun kolu ile oynamanın zevki de bir başka olacaktır. Karar sizin.

Ben PS5 tercih ederdim ama oyunlara o kadar para veremem diyorsanız Xbox tercih edebilirsiniz. Game Pass diye bir avantaj var.

arkdaşlar haklı bende önceden ps fanıydım ama saolsunlar vergiler dolar derken artık xboxa yönelmek daha mantıklı yurtdışında olsaydım ama ps derdim çünkü psye özel oyunlar falan filan var hemde bu kadar pahalı değil

Geri
Yukarı