PlayStation 5 vs Xbox ve "Ruhu Fakirler" tartışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
7
Yer
Kalos Region
Bu konudaki tartışma içeren mesajlar, moderasyon tarafından taşınmıştır. Orijinal konu:

Ruhu fakir olanlar gelip Xbox Series X diyecektir ama düzgün bir konsol almak istiyorsanız PlayStation tercih edin ve keyfinize bakın.

Xbox anca düşük bütçeli Series S konsolu ile daha mantıklı bir tercih oluyor.

Hocalarım dediğiniz gibi PS konsolu alırsam oyun alamam. Öğrenciyim bir oyuna 700 TL verecek bir bütçem yok maalesef. Xbox alacağım galiba.
Düzgün bir konsol almak istiyorsanız PlayStation tercih edin ve keyfinize bakın.

Xbox anca düşük bütçeli series s konsolu ile daha mantıklı bir tercih oluyor.

Hocam aralarında ne farklar var?

Anlamadığım şey sorsan para yok ama 8300 TL bir konsola verilebiliyor, ilginç.

Hocam tabii ki paramız olmasa konsolu satın alamayız fakat ben bu parayı çalışarak uzun zamandır biriktiriyorum. 3 aylık maaşımı harcamadım ailemden biraz para alarak satın alacağım. Öğrenci olduğum için uzaktan eğitim bittiği zaman çalışamayacağım ve her ay bir oyuna 700 TL veremeyeceğim.

Ruhu fakir olanlar gelip Xbox Series X diyecektir ama düzgün bir konsol almak istiyorsanız PlayStation tercih edin ve keyfinize bakın.

Xbox anca düşük bütçeli Series S konsolu ile daha mantıklı bir tercih oluyor.
Maalesef fakiriz dostum. Konu sahibi belirtiyor. Oyunlara 700 TL veremem. PS5 al diyorsun? Mantıklı mı sence. XBOX al diyenlerin hepsi PS5'in oyunlarının ve kolunun daha iyi olduğunu biliyor ama Türkiye'de parası olmayan için XBOX daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadığım şey sorsan para yok ama 8300 TL bir konsola verilebiliyor, ilginç.
8300 lira konsol. Ben çok oyun oynayan bir insanım. 7 senede en az 100 tane oyun oynarım. Hadi 600 değil de 500 diyelim. 50 bin lira ediyor.
Xbox tarafında bu oyunların 50 tanesini Game Pass'den oynadım diyelim. Etti 25 bin lira.
Asıl olay zaten konsolun fiyatı değil, oyun fiyatları.

Daha fazla oyuna daha az bütçe ile ulaşmak istiyorsanız sistem toplayabilirsiniz.

Şimdi diyecekler aynı performansa sahip değil ama sadece Game Pass üzerine gelecek oyunlara bakmaktan daha iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı