PlayStation 5 vs Xbox ve "Ruhu Fakirler" tartışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konsol+yeni oyunları oynatan PC sahipleri böyle diyince garip oluyor açıkçası.
Bence mantıksız bir düşünce.

Arabası BMW olan benzin fiyatına takılmasın, PC'si iyi olan oyun fiyatlarına takılmasın...

Haklısın/haksızsın demiyorum, ben sadece kendini ifade ediş şeklinin hoş olmadığını söylüyorum. Sana gelen mesajlara bakarsak böyle düşünen tek kişi de değilim. Bu mesajımı yanlış anlama, demek istediğim fikirlerini biraz daha yumuşak şekilde ifade edersen daha iyi olur diye düşünüyorum.
Tepkiler mesaj ifade ediş şekli ile alakalı değil maalesef.

Mesajı silinmiş kendini bir şey sanan üye gibi karşı çıkıyor çoğu kişi, bu şekilde değil.
Beni kastediyorsanız ben kendimi bir şey falan sanmıyorum. Gerçek hayatta "ezik" olarak tanımlanabilecek tiplerdenim.
Ben ilk sayfada konsolun artı ve eksilerini yazdım. Siz Xbox alanın ruhu fakirdir yazmışsınız. Şimdi burada kim daha objektif?

Beni kastediyorsanız ben kendimi bir şey falan sanmıyorum. Gerçek hayatta "ezik" olarak tanımlanabilecek tiplerdenim.
Ben ilk sayfada konsolun artı ve eksilerini yazdım. Siz Xbox alanın ruhu fakirdir yazmışsınız. Şimdi burada kim daha objektif?
Size yazmadım merak etmeyin. Tüm gün malum kişiye laf atan biri var o anlar artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı