PlayStation 5 yeni versiyonu çıkar mı?

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Malumunuz PS5 çok fazla abartı büyük. Sorum şudur yeni bir ince PlayStation 5 çıkar mı(PS4 Slim gibi ara kat). Gelecek yaz almayı planladığım konsol üzerinden yeni ince ve şık bir konsol çıkarsa çok üzülürüm hem yeni modeli kaçırdığımdan hem de 2. el pazarı çok düşer gibi geliyor. Sizce ne olur bu konunun malumatı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkacağını düşünüyorum'da bunu konuşmak için çok erken daha.

Hocam 7-8 senedir kötü PC kullanan biri olarak alma niyetim bulunuyor. Uzun zaman sonra para verince insan düşünmeden edemiyor. Pandanın yaptığı gibi kapı önüne koymayalım aleti vallahi üzülürüm.
Anca Slim çıkarsa biraz daha boyutu küçülür, fakat 1 yıldan önce çıkacağını sanmıyorum ben.

Ama fat kasa olayı abartı olduğundan 2013-2016 arasından daha önce çıkar gibi duruyor.

Bütçeniz netleşir ve yeterli olursa PS5 alın. PS5'in diğer kasaları, ana sürümde çok ağır problemler olmadığı müddetçe 1.5 seneden önce çıkmaz. Alt sürüm olarak PS5 S tarzında bir şey görmemiz biraz zor çünkü Bluray'siz versiyonu ile arasında zaten 100 dolar fark var.

PlayStation 5 aşırı büyük gerçekten, Xbox Series X nerede PlayStation 5 nerede? Güç olarak da Xbox daha iyi, PlayStation'ın tek avantajı Exclusive oyunlar... Slim kasada, normalinden 2-3 yıl sonra çıkar.

Bütçeniz netleşir ve yeterli olursa PS5 alın. PS5'in diğer kasaları, ana sürümde çok ağır problemler olmadığı müddetçe 1.5 seneden önce çıkmaz. Alt sürüm olarak PS5 s tarzında bir şey görmemiz biraz zor çünkü BluRay'siz versiyonu ile arasında zaten 100 dolar fark var.

Param PS5 en kötü PS5 Disk'siz versiyonunu alabiliyorum. Ama onun da üstüne bir şey almam imkansıza yakın. 1.5 sene sonra çıkan konsola göre dezavantajlı konuma düşer miyim? 2.elde veya oyunlar açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı