PlayStation alınmalı mı?

PS4 için Uncharted serisi, GoW, Last of Us gibi çok güzel yapımlar oynanmalı.
Series S için de Halo, gears, Forza Horizon 4-5 gibi exclusiveler oynanmalı.

PlayStation gamepadini daha önce yakınımın evinde kullanmıştım elime oturuyordu. Xbox gamepadini daha önce hiç kullanmadım fakat Xbox Series S 4.500-5000 civarına 2. el bulunabiliyor. Sanırım Series S'te SSD arttırabilme özelliği varmış. Daha yeni ve daha uzun ömürlü olduğu için alabilirsem onu alacağım. Alamazsam PS4. onu da alamazsam devam.

PlayStation gamepadini daha önce yakınımın evinde kullanmıştım elime oturuyordu. Xbox gamepadini daha önce hiç kullanmadım fakat Xbox Series S 4.500-5000 civarına 2. el bulunabiliyor. Sanırım Series S'te SSD arttırabilme özelliği varmış. Daha yeni ve daha uzun ömürlü olduğu için alabilirsem onu alacağım. Alamazsam PS4. onu da alamazsam devam.
Xbox gamepad'i de kolaydır hemen alışırsınız. Hafıza arttırma PS4'de de mevcut 1-2 sene önce desteği geldi. Eskiden olsa sırf game pass yüzünden PS4 kullanıcısı olduğum halde Xbox önerirdim fakat PS4'e yeni gelecek sistem yüzünden sırf exclusiveleri oynamak için bile PS4 alınır. Ben PS4 derim daha sonra elden çıkartmanız kolay olur piyasası xbox'a göre daha hızlı.

Xbox Gamepad'i de kolaydır hemen alışırsınız. Hafıza arttırma PS4'de de mevcut 1-2 sene önce desteği geldi. Eskiden olsa sırf Game Pass yüzünden PS4 kullanıcısı olduğum halde Xbox önerirdim fakat PS4'e yeni gelecek sistem yüzünden sırf exclusiveleri oynamak için bile PS4 alınır. Ben PS4 derim daha sonra elden çıkartmanız kolay olur piyasası Xbox'a göre daha hızlı.

Yorumunuz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı