PlayStation DualShock4 ile Oyun Oynama Kabiliyeti Geliştirme

Dunkel.heit

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu zamana kadar hiç playstationum olmadı fakat PS kafelerde oynamışlığım vardır. PC'de övünmek gibi olmasın çok güzel oynarım. Fakat DualShock'da fare gibi aim tutamıyorum. Araba sürerken analogda zorluk çekiyorum. Oyun oynama kabiliyetimi PS'de nasıl geliştirebilirim ? Çok zorlanmazsın derseniz PS4 almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten konsolda aim almak oldukça zor bir şey bu yüzden de konsol oyunlarında otomatik aim alabiliyorsunuz. Eğer bunu kapatıp oynamak istiyorsanız işiniz oldukça zor olacaktır fakat alışabilirsiniz diye düşünüyorum.

Alışabilirsiniz sonuçta oynayan nasıl oynuyor. Ben açık konuşayım FPS oyunları hariç her oyunu DS4 ile oynarım. Bilgisayarda da Gamepad kullanırım hani. Gamepad kullanarak FPS oyunlarında oynayıp iyi oynayan çok kişi var. Bu bir süreç. Kişiye göre değişir ayrıca. Bir kişi 2 ay oynar beceremez birisi 1 hafta da söker işi. :)

Bu zamana kadar hiç playstationum olmadı fakat PS kafelerde oynamışlığım vardır. PC'de övünmek gibi olmasın çok güzel oynarım. Fakat DualShock'da fare gibi aim tutamıyorum. Araba sürerken analogda zorluk çekiyorum. Oyun oynama kabiliyetimi PS'de nasıl geliştirebilirim ? Çok zorlanmazsın derseniz PS4 almayı planlıyorum.

Autoaim in tadını aldın mı bir daha klavye fare kullanmazsın :D Hatta oyunlar basit bile gelebilir :D

Multiplayer oyunlarda eşitlik olması için auto aim yok genelde. Gamepad ile oynamak o kadar zor alışılan birşey değil. Alışınca gayet zevkli geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı