PlayStation garanti için nereye verilmeli?

Papillon10

Hectopat
Arkadaşlar önceki açtığım konuda bahsettiğim arızadan dolayı PlayStation 4’ümü garantiye yollayacağım.

Fakat ben cihazı Teknosa'dan almıştım ama şu an mağazaları kapalı virüs nedeniyle. Sony yetkili servisine yollamaya içim el vermiyor nedense. Teknosa’nın açılmasını mı beklemeliyim yoksa yetkili servise göndereyim mi?(Teknosa cihazı hangi yetkili servise veriyor ya da direkt Sony merkeze mi yolluyor bilmiyorum o yüzden)

Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Not: Araştırdığım kadarıyla kimileri aldığı mağazaya vermiş kimileri de yetkili servise vermiş ama mağazaya verme diyen de var yetkili servise verme sağlam cihaz bozuk gelir diyende.

İstanbul’da hangi yetkili servis iyidir peki? Araştırdım biraz Beşiktaş’ta bulunan Sony yetkili servisi güvenilir geldi.

Servise cihazını gönderen arkadaş varsa bana da yolladığı servisi önerebilir.
Teknosa'ya verirseniz sadece aracı oluyorlar iki türlü de yetkili servise ulaşıyor ürün. Ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Yanıtınız için teşekkür ederim, konu ilgi çekmedi yeterince galiba , sağlık olsun :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı