PlayStation için en iyi açık dünya oyunları nelerdir?

Red Dead Redemption 2 alabilirsiniz. Ben dahil çoğu oyuncu için gelmiş geçmiş en iyi oyun. Far Cry oyunlarına bakabilirsiniz. Horizon Zero Dawn bakabilirsiniz. Cyberpunk bakabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam Ghost of Tsushima da açık dünya idi ona da bakabilirsiniz. Yarı açık dünya God of War'a bakabilirsiniz. Çoğu popüler oyunlar zaten Ghost of Tsushima hariç gözünüz kapalı alabilirsiniz. Tabii paranız varsa.

Araba istiyorsanız da en iyi adres Need For Speed.

Gran Turismo serisine bakabilirsin.
Gran Turismo serisine baktım açıkçası cazip geldi sizce alınır mı açık dünyası nasıl?

Red Dead Redemption 2 alabilirsiniz. Ben dahil çoğu oyuncu için gelmiş geçmiş en iyi oyun. Far Cry oyunlarına bakabilirsiniz. Horizon Zero Dawn bakabilirsiniz. Cyberpunk bakabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam Ghost of Tsushima da açık dünya idi ona da bakabilirsiniz. Yarı açık dünya God of War'a bakabilirsiniz. Çoğu popüler oyunlar zaten Ghost of Tsushima hariç gözünüz kapalı alabilirsiniz. Tabii paranız varsa.

Para sıkıntım yok Cyberpunk PlayStationda var Red Dead Redemption 2 bilgisayarımda var benimde çok sevdiğim bir oyundur

Need for Speedede baktım fakat Need for Speedde açık dünya yok diye biliyorum sadec yarış var sanırım

Gran Turismo serisine baktım açıkçası cazip geldi sizce alınır mı? Açık dünyası nasıl?

Para sıkıntım yok Cyberpunk PlayStation'da var Red Dead Redemption 2 bilgisayarımda var benim de çok sevdiğim bir oyundur.

Need for speedede baktım fakat need for Speed'de açık dünya yok diye biliyorum sadec yarış var sanırım.

Hayır var.

Geri
Yukarı