Çözüldü Playstation Now hakkında sorularım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SkyRose

Megapat
Makaleler
5
Merhaba.

Sizlerden Playstation Now hakkındaki sorularımı cevaplamanızı rica ediyorum.

İlk önce gerekli bilgileri vereyim;

Playstation 3 Superslim'im var.

Sistemim;

RX 5600 XT
R7 2700X
2x8GB 3000Mhz RAM
B450 anakart
512GB M2 SSD
4TB HDD
1440p 75Hz monitör

25-30Mbps arası download 5-10mbps arası upload

1-Playstation Now için Playstation 4/3 sahibi olmak şart mı? Mesela benim PS4'üm yok, Uncharted 4 falan oynayabilir miyim?

2- Diyelim ki illa PS3/4'üm olmalı.

Oynayacağım oyunun illa benim kütüphanemde mi olması lazım?

3-Benim PS 3'üm GTA 5'de 720p çözünürlükte downgrade'li grafiklerle 25FPS veriyor (Testler)
PC'im PS3'den çok daha güçlü olduğundan daha yüksek çözünürlükler ve FPS destekler mi?

Mesela 2K veya 1080p 60FPS alabilir miyim?
En merak ettiğim soru bu.

4-Gecikme rahatsız edecek kadar olur mu?

Teşekkür ediyorum.

Az çok birkaç şey biliyorum ama bir üyelim satın almadan önce emin olmak istedim.

Özellikle 3 ve 4. Soruları hiç bilmiyorum.

1 ve 2.hakkında az buçuk duydum bir şeyler.

PSNow bildiğim kadarıyla ülkemizde erişime açılmış değil. Ama VPN kullanabilirsiniz sanırım ama bedava VPNlerin işe yarayacağını sanmıyorum. Bunu ayrıca araştırmanız gerekiyor. Hızınızın yanında bağlantınızın kalitesi de önemli. Kesin olarak bir şey söylemek zor, PSNOW'dan memnun olan pek insan görmedim. Gecikme ve düşük görüntü kalitesinden çok şikayet ediyor insanlar.
PS4 sahibi olmanıza ya da oyunlara sahip olmanıza gerek yok sanırım. Üye olunca bütün oyunlara erişiminiz oluyor. Ama dediğim gibi sık sık yavaşlar, gecikmeler olur, görüntü bozulur. Zevk alamayabilirsiniz.

Geri
Yukarı