PlayStation oyunları PC'ye gelmemeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Messinooo10

Picopat
Katılım
17 Aralık 2021
Mesajlar
919
Çözümler
1
Bu kadar saçma bir şey görmedim. Oyun çıkalı 4 sene olmuş (God of War), spoiler yiyen yedi zaten ne anlamı kaldı ki bu oyunun? Sırf oynanışı için oyun oynayacaksam sabah akşam Doom oynarım, ister istemez spoiler yiyorsunuz zaten büyük oyun. Oyunun optimizasyonu da iyi falan değil; birisi RTX 3060 ile oynayıp optimizasyon iyi demiş, akıcı demiş, bir zahmet olsun ama orta bir kart ile yerlerde. Oyunu hiç bir yerde oynamadım.
 
Son düzenleme:

yaraliordek

Decipat
Katılım
21 Mayıs 2021
Mesajlar
2.473
Makaleler
2
Çözümler
6
Starfield, Elder Scrolls VI ve bu gidişle Microsoft'un satın aldığı stüdyoların hiçbiri PlayStation'a gelmeyecek. Sony kendisi düşünsün, PS oyunları PC'ye gelmese de olur. Bunca yıl GoW yok diye ağıt yakmıyorduk.

PlayStation almak için bir sebep kaldığını düşünmüyorum.
 

Eternal FİRE

Centipat
Katılım
7 Aralık 2020
Mesajlar
534
Çözümler
1
Ya şu Bloodbornu 60FPS PC'ye getirsinlerde diğerlerini napıyolarsa yapsınlar. Zaten çok satmıyor 4 senelik oyunu 50 dolardan koyunca.
 

bados123

Megapat
Katılım
28 Temmuz 2018
Mesajlar
10.210
Makaleler
18
Çözümler
38
Yer
MUĞLA
Microsoft Blizzard ve Activision'u satın alınca gör sen. PS5'e CoD, Overwatch 2 gelmezse şirketin satış oranları düşer, ama aynı zamanda birçok oyuncu PC'ye geçer.
 

Görkem Say

Kilopat
Katılım
10 Nisan 2016
Mesajlar
2.278
Makaleler
1
Çözümler
3
PS'deki oyunların PC'ye geçtikten sonra nasıl olduğunu gördük. Horizon dökülüyordu resmen. Guerrilla oyuna çok ilgi göstermesi halinde 2 ayda anca topladı. GOW direkt geldiği haliyse sıkıntısız bir çıkış yaptı. Bir oyunu PS'den PC'ye çıkarmak oyunu yeniden yapmak gibi bir şey. Bu sebeple optimizasyon yönünden epey iyi oyun. Spoiler yemek ile oyunu deneyimlemek aynı şey değil ki. Oyunun hikayesi bir yane oynanışı ve mekanikleri çok iyi.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı