PlayStation oyunları PC'ye gelmemeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kadar saçma bir şey görmedim. Oyun çıkalı 4 sene olmuş (God of War), spoiler yiyen yedi zaten ne anlamı kaldı ki bu oyunun? Sırf oynanışı için oyun oynayacaksam sabah akşam Doom oynarım, ister istemez spoiler yiyorsunuz zaten büyük oyun. Oyunun optimizasyonu da iyi falan değil; birisi RTX 3060 ile oynayıp optimizasyon iyi demiş, akıcı demiş, bir zahmet olsun ama orta bir kart ile yerlerde.
Olay tamamen paradan ibaret. Sony God of War ve TLOU'nun iyi ekmeğini yedi zamanında, şimdi de PC'ye çıkarıp kazancını artırmak istiyor. Ulan PS fanboyuyum ama hayatımda Sony ve EA'dan daha paragöz birisini görmedim.

Uzun vadede PlayStation satışlarını olumsuz etkileyecek bir karar olduğu kesin. PS oyunları PC'ye gelmeye başladığı için PS5 almaktan vazgeçen biriyim. En acısı da tek kişilik hikayeli oyunların çıktığı gün kırılmasından dolayı hikayeli oyunlara verilen özen düşecektir. Gears 5 gibi fiyaskolar PS tarafında da görülecektir.

Neden gelmesin dostum. Pekala gelmeli PC'ye 😃 eğlenmek herkesin hakkı, sadece konsola özel olmamalıydı. Napacak adam PC'ye çıkartmayıp, rafa kaldırıp turşusunu mu kuracak? Biraz mantıklı olun. Para paradır.

Spoiler konusu için beraber çıksın.

Harbiden bakıyorum da PS5 alacak icin bir sebep yok şu an eskiden PS4'e bakardım bütün özel oyunlar orada cıkmış filan patlıyordu ortalık şimdi zaten ülkemizde de pahalı almaya ne gerek var iyi PC varsa oradan oyna iyi PC yoksada PS5 alacak sebebin yok.

Herkes beni PS de oynadım PC'ye çıkmasını istemedigim. İcin anlamış insanlığın özeti işte.
Hiçbir yerde oynamadım konsolum yok zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı