PlayStation Plus sistemi için PS5 geçilir mi?

memorishy

Hectopat
Makaleler
19
Yer
Giuseppe Meazza
Bildiğiniz üzere 3 tane farklı paketi ile yeni PS Plus sistemi duyuruldu. Açıkçası benim hoşuma gitti ve PS5 geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mı bu?
Konsolum: Xbox Series S.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS Plus Extra ve Deluxe paketlerde bulunan ve popüler olan oyunlar genelde Playstation Exclusive oyunlar. Eğer daha önce bu oyunları oynamadıysan bence almak gayet mantıklı. Tabi AC Valhalla, RDR2 gibi bir kaç 3. parti AAA oyunlar da var.

Bence PlayStation geçin oyunları daha sağlam.
Di mi ya.....
PS Plus Extra ve Deluxe paketlerde bulunan ve popüler olan oyunlar genelde Playstation Exclusive oyunlar. Eğer daha önce bu oyunları oynamadıysan bence almak gayet mantıklı. Tabi AC Valhalla, RDR2 gibi bir kaç 3. parti AAA oyunlar da var.
Bazılarını oynadım ama tadı damağımda kaldı. Sanırım alacağım gibi.

Bazılarını oynadım ama tadı damağımda kaldı. Sanırım alacağım gibi.
- Bloodborne
- Demon’s Souls
- God of War
- The Last of Us Remastered
- Ghost Of Tsushima
- Marvel’s Spider-Man
- Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
- Assassin’s Creed Valhalla

Şu listeye bakınca bile parasına değer. Sayamadıklarım da var.

- Bloodborne
- Demon’s Souls
- God of War
- The Last of Us Remastered
- Ghost Of Tsushima
- Marvel’s Spider-Man
- Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
- Assassin’s Creed Valhalla

Şu listeye bakınca bile parasına değer. Sayamadıklarım da var.
Series S'imi 4.5-5k arasına satabilirsem çok rahat PS5 geçebilirim diye düşünüyorum. Şimdiden heyecan bastı :)

Mantıklı hocam. PS Plus sistemi bence Game Pass'ten daha iyi şu an.

Hocam PS sahibiyim ozel oyunlari oynadim o yuzden Series S daha mantikli geliyor. Ama siz zaten Series S'den geliyorsaniz Plus oyunlari saglam. Guzel oyunlari bence kaldirilmadan oynayin. Bir de desperados 3 önerimdir türünü severseniz😊

Hocam PS sahibiyim ozel oyunlari oynadim o yuzden Series S daha mantikli geliyor. Ama siz zaten Series S'den geliyorsaniz Plus oyunlari saglam. Guzel oyunlari bence kaldirilmadan oynayin. Bir de desperados 3 önerimdir türünü severseniz😊
Eski PS4 sahibiyim hocam. Exclusivelerin bir bölümünü oynadım zaten ama tekrar oynama ihtiyacı duyuyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı