PlayStation Plus yeni sisteme eklenen oyunlar açıklandı

LordxVader

Hectopat
PlayStation'ın paylaşmış olduğu son videoda haziran ayında başlayacak olan sisteme eklenen yeni oyunlar açıklandı.
Daha önceden sistemde yer alacağını bildiğimiz oyunlar haricinde yeni olarak:
NBA 2K22, Red Dead Redemption 2, Ghost of Tsushima Director's Cut, Death Stranding, Demon's Souls, Bloodborne ve God of War oyunları da Extra ve Premium abonelerine verilecek.
Böyle büyük bütçeli oyunları görmek beni memnun etti açıkçası. Siz de fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelleme: Başka bir konu açma gereği duymadım, başlık aynı olacağından buraya eklemek istedim:
Ubisoft+, PlayStation Plus yeni sistemi ile abonelerin hizmetine sunulacak. Bu oyunların içinde AC: Valhalla, The Division ve For Honor gibi yapımların yanında toplam 27 oyun olacak.

Son düzenleme:
Açıkçası yıllardır oyunlara ortalama 300-800 vermekten bunalmış biri olarak, gayet başarılı buldum. Sonunda saçma sapan PS Plus oyunlarını beklemektense; XBOX gibi kütüphane sundular bizlere. Kaliteli yapımlar içermesi daha hoş bir durum oldu. TR için cloud gaming servisi gelirse, PS Now veya muadili daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Ekstra bilgi: Geçenlerde Playstation mail atmıştı yeni sistem ile ilgili, mevcut üyelerin farkı ödeyerek yeni üst paketlere geçebileceklerini belirtmişler, daha hoş oldu.

1652708202775.png

Açıkçası yıllardır oyunlara ortalama 300-800 vermekten bunalmış biri olarak, gayet başarılı buldum. Sonunda saçma sapan PS Plus oyunlarını beklemektense; XBOX gibi kütüphane sundular bizlere. Kaliteli yapımlar içermesi daha hoş bir durum oldu. TR için cloud gaming servisi gelirse, PS Now veya muadili daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.
Zaten xbox bu yüzden daha iyi görülüyordu bu durumda PS4 ve PS5 için iyi oldu sonuç olarak ps zarar etcek gibi dursada bu işten uzun vadede kâra geçecek gibi xbox öyle yapmıştı bide Türkiyede bir PS kültürü var daha çok seviliyor buda ps Türkiye için avantaj

Yeni konular

Geri
Yukarı