PlayStation Plus'ta tüm oyunlar oynanır mı?

Halilcelikkk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, PlayStation 5 alacağım fakat oyunlar bir hayli pahalı bu yüzden PS Plus diye üyelik sistemi varmış. Ben yıllık PS Plus üyeliği almak istiyorum fakat tüm oyunları oynayabilir miyim? NBA, FIFA, Uncharted ve Spider-Man miles morales falan gibi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Tüm oyunları oynayamazsın. Aylık 2-3 oyun belirleniyor ps plus üyeyiysen ücretsiz olarak kütüphanene ekleyebiliyorsun. Ps plus üyeliğini sonlandırdığında ps plus sayesinde aldığın oyunlara erişimin kesiliyor.

Merhaba arkadaşlar, PlayStation 5 alacağım fakat oyunlar bir hayli pahalı bu yüzden PS Plus diye üyelik sistemi varmış. Ben yıllık PS Plus üyeliği almak istiyorum fakat tüm oyunları oynayabilir miyim? NBA, FIFA, Uncharted ve Spider-Man miles morales falan gibi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

23 Haziran'da yeni Plus sistemi çıkıyor. Orada ki oyunlar ilginizi çekiyorsa 23 Haziran'ı bekleyin.

Oyun listesi de yukarıdaki linkden bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• psplus.jpg
    psplus.jpg
    122,9 KB · Görüntüleme: 89

Aylık 60 ₺, yıllık 400 ₺. PS Plus Extra olanını alacaksın, sakın normal PS Plus alma, onda bu kütüphane yok. Kütüphane:PlayStation Plus Üyelik Sisteminin Oyunları Açıklandı

Sanırım üyelik sürecinde ücretsiz oyun veriliyormuş böyle bir şey var mı?
Ekstra bir oyun verilmiyor her ay bazı oyunları ps plus üyelerine ücretsiz yapıyorlar mesela bu ay FIFA 22 verildi. Çoğu zaman güzel,değerli oyunlar verildi ama ps plus sistemi değişiyor üstteki arkadaşın dediği gibi şu an almak yerine bir sonraki ayı bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı