PlayStation Steam sayfasını resmi olarak açtı

PS-Steam.jpg

Steam için PS Studios sayfası resmi olarak açıldı.
Artık daha fazla PS Exc oyununun PC'ye geldiğini görebileceğiz.
Yakın zamanda Bloodborne gelir diye düşünüyorum.
Hazır Sony kendi exclerini PC'ye çıkarmaya başlamışken Atlus da bir adım atar herhalde. Catherine Full Body veya Persona 5 Royalin PC sürümünü görebiliriz.
Ben en çok GoT'yı bekliyorum.

Son düzenleme:
Bloodborne gelsin artık, sırf oynamak için PS4 aldım, 28 kez bitirip sattım ve daha da oynamak istiyorum. Bana Bloodborne verin, aylardır Bloodborne görmedim fıttırıyorum, delleniyorum.

God of War?Bari bunlarda Microsoft gibi yerel fiyatlandırma yapsa Steam'de tadından yenmez.
Yanlış bilmiyorsam Playstation kendi oyunlarına DRM koymuyor. İlla oynamak isteyen varsa bununla oynayabilir.
Aga yaptılar, diğer ülkeler şikayet etti bize niye daha pahalı satıyorsunuz diye. Yanlış hatırlamıyorsam Horizon Zero Dawn 75TL'den çıkmıştı Epic Store'da, şikayet gelince yükselttiler fiyatı.

God of War? bari bunlarda Microsoft gibi yerel fiyatlandırma yapsa Steam'de tadından yenmez.
yanlış bilmiyorsam PlayStation kendi oyunlarına drm koymuyor. İlla oynamak isteyen varsa bununla oynayabilir.

Hocam Epic 80'e Horizon sattı adamlar ortalığı ayağa kaldırdırlar.

Aga yaptılar, diğer ülkeler şikayet etti bize niye daha pahalı satıyorsunuz diye. Yanlış hatırlamıyorsam Horizon Zero Dawn 75TL'den çıkmıştı Epic Store'da şikayet gelince yükselttiler fiyatı.
Bizde de asgari ücret 282 Euro ama :D.

God of War? Bari bunlarda Microsoft gibi yerel fiyatlandırma yapsa Steam'de tadından yenmez.
Yanlış bilmiyorsam Playstation kendi oyunlarına DRM koymuyor. İlla oynamak isteyen varsa bununla oynayabilir.
GOW gelirse bence çok pahalı olmaz, en azından PSN'den daha pahalı olmaz.

Geri
Yukarı