PlayStation tavsiyesi

Bütçe var ise tabii ki PS4 Pro ama 4K TV olması şart ama 4K televizyon yoksa Slim mantıklı.
Tam yerine geldin bende de Slim var.
Bu arada 2-3 sene içerisinde PS4'deki oyun sayısı azalmaya başlayacak şu an o kadar müsait değilseniz PS4 Pro alın ancak oyunlar azalmaya başlayacak bunu bilerek alın.
Peki sizce ikinci el oyunu fazla olan bir PS4 mü yoksa sıfır alıp daha sonra oyun falan mı alayım? Yani açıkçası oyunlara fazla para vermek istemiyorum. Alıp oynamak istiyorum direkt.

Peki sizce ikinci el oyunu fazla olan bir PS4 mü yoksa sıfır alıp daha sonra oyun falan mı alayım? Yani açıkçası oyunlara fazla para vermek istemiyorum. Alıp oynamak istiyorum direkt.
Oyunlara öyle çok para vermek istemiyorsanız bu arada Xbox öneririm ayda 30 TL'ye bayağı bir oyun oynayabiliyorsunuz. Sizin sorunuza gelirsek ikinci eli çok dert etmiyorsanız ben ikinci el alırdım.

PS3 öneririm çünkü şu an bende kullanıyorum ve PES 21'e kadar her şeyi açıyor kasamdan 60 FPS bence PS3 al pes oynayacaksan ama eğer bne Fortnite oynayacağım flaan diyorsan PS4 al. Bir de PS3 çok rahat kırılıyor hen yöntemiyle ytden bakarsan zaten görürsün GTA 5 Online flan bedavaya giriyorsun ama sen bilirsin.

PS3 öneririm çünkü şu an bende kullanıyorum ve PES 21'e kadar her şeyi açıyor kasamdan 60 FPS bence PS3 al pes oynayacaksan ama eğer bne Fortnite oynayacağım flaan diyorsan PS4 al. Bir de PS3 çok rahat kırılıyor hen yöntemiyle ytden bakarsan zaten görürsün GTA 5 Online flan bedavaya giriyorsun ama sen bilirsin.
Yok valla hocam sadece PES için demiyorum. RDR 2, Horizon Zero Dawn, Mortal Kombat falan oynamak istiyorum.

PS3 Store yakın vakitte kapanacak diye biliyorum. En temizi PS4 almak, ikinci el PS4 oyunu satan dükkanlardan ucuza oyun bulabilirsin bir sürü ayrıca PS4 Store'ı takip edersen indirim oluyor çok sık. Mesela Days Gone PS Plus'ı olanlar için bedava şu an. PS3 düşünme bile:)

Ayrıca yukardaki arkadaşın dediği gibi oyunlara para vermek istemiyorsan XBOX çok mantıklı.

Geri
Yukarı