PlayStation Video Pass geliyor!

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Evet, Sony'den müthiş bir adım PS+ kullanıcılarına ek ücret ödemeden video Pass adı altında Sony picture yapımlarını izlemelerini sağlayacak. Artık Game Pass geride kalır bu hareketle(!). Sonuçta PS+'ı oyun için alan yoktur zaten. Ne yapsınlar Xbox gibi oyun amaçlı bir yere oyun mu eklesinler? Neyse abonelerine hayırlı olsun.

Bilmeyenler için söyleyeyim, oyun değil film servisi.

Fark eder mi? Sonuçta amacı oyun olan bir servise eklenecek. Anladım şimdi, bizim oyunlarımız film gibi zaten, alın size film de diyorlar olabilir.

Evet, Sony'den müthiş bir adım PS+ kullanıcılarına ek ücret ödemeden video Pass adı altında Sony picture yapımlarını izlemelerini sağlayacak. Artık Game Pass geride kalır bu hareketle(!). Sonuçta PS+'ı oyun için alan yoktur zaten. Ne yapsınlar Xbox gibi oyun amaçlı bir yere oyun mu eklesinler? Neyse abonelerine hayırlı olsun.

Ne anlatıyon birader Sony sadece oyun konsolu veya oyun üreten bir şirket değil, birçok farklı alanda çalışıyor bununda ne Game Pass ile ne de PS Plus'la bir alakası yok Netflix gibi bir film dizi servis sistemi. Mobilde atılım çok diyorlardı orası için iyi bir giriş.

PlayStation haterı olduğumu nasıl belli ederim:

:D Aynen haterım. Sadece bana mantıklı gelmeyen bir şeyi dile getirdim diye hater oldum. Haklsınız. Size göre ben Xbox fanıyımdır da :D
Ne anlatıyon birader Sony sadece oyun konsolu veya oyun üreten bir şirket değil, birçok farklı alanda çalışıyor bununda ne Game Pass ile ne de PS Plus'la bir alakası yok Netflix gibi bir film dizi servis sistemi.

Senin tabirinle PS+ Netflix muadili mi? PS+ oyun abonelik sistemi bir bak.

:D aynen haterım. Sadece bana mantıklı gelmeyen bir şeyi dile getirdim diye hater oldum. Haklsınız. Size göre ben Xbox fanıyımdır da :DD
1. söyleyiş şekli: Bence böyle bir hareket yapmaları mantıksız. Amacı oyun olan bir alete filmleri getirmelerini doğru bulmuyorum.

2. söyleyiş şekli: Yav Sony oyun konsoluna film getiriyor yav ne kadar da kötü bir hareket zaten oyunları da oyun değil yav.

Daha fikrini nasıl belirteceğini bilemeyecek kadar acizsin.

1. söyleyiş şekli: Bence böyle bir hareket yapmaları mantıksız. Amacı oyun olan bir alete filmleri getirmelerini doğru bulmuyorum.

2. söyleyiş şekli: Yav Sony oyun konsoluna film getiriyor yav ne kadar da kötü bir hareket zaten oyunları da oyun değil yav.

Daha fikrini nasıl belirteceğini bilemeyecek kadar acizsin.

İstersem eleştirimi sert bir şekilde yaparım istersem daha hafif. Bunun sizi ilgilendirmeyeceğini bilmeyecek kadar acizsiniz :D

İstersem eleştirimi sert bir şekilde yaparım istersem daha hafif. Bunun sizi ilgilendirmeyeceğini bilmeyecek kadar acizsiniz :D
İstersem sana hater derim istersem demem. Bu nasıl oluyor o zaman? Ayrıca adamlar gayet de iyi bir şey yapıyorlar. Ekstra ücret ödemeden Sony filmlerini izleyebileceksin. Eğer ayrı bir üyelik çıkarsalar bu sefer de neden bu kadar pahalı diye ağlarsın. Sert eleştiri yapabilmek için yer arıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı