PlayStation Video Pass geliyor!

İstersem sana hater derim istersem demem. Bu nasıl oluyor o zaman?

Ben hater demenize bir şey demedim zaten :D laf bulamadıysanız bekliyorum. Xbox fanı da diyebilirsiniz. Bu arada ben sizi hiç eleştirmedim. Kişisel davranmadım ama siz öyle davranıyorsunuz. Bana hater diyorsunuz ama siz fanboy/fangirl olabilirsiniz.

Bu ne o zaman? Laf etmemiştin ya hani.

Ee etmedim zaten size göre öyleyimdir dedim :D fikir belirttim sadece.
PlayStation fanı çok dikkatli olmak lazım. PlayStation ne yaparsa doğrudur. Helal be adamlara aslında iyi yapıyorlar. Sonuçta PS+ a oyun için mi para veriyorlar devam etsinler.

Oyunlar kaldırılmıyor PS+'dan. Ekstra olarak film gelecek. İnsanlar "ah beee! Keşke filmler için ekstra para ödeseydim." mi diyecekler?

Bakın dediğinizi anlıyorum ücretsiz eklenecek size göre güzel bir şey olabilir ama tekrar yazıyorum oyun amaçlı olan bir sistem de ekstra ücret ödemesen bile film görmek yerine oyun görmeyi tercih ederim. Bu doğrudur demiyorum bence böyle olmalıdır diyorum.

Bakın dediğinizi anlıyorum ücretsiz eklenecek size göre güzel bir şey olabilir ama tekrar yazıyorum oyun amaçlı olan bir sistem de ekstra ücret ödemesen bile film görmek yerine oyun görmeyi tercih ederim. Bu doğrudur demiyorum bence böyle olmalıdır diyorum.
O zaman bence böyle olmalıdır diyecektin. "Artık Game Pass geride kalır bu hareketle(!). Sonuçta PS+'ı oyun için alan yoktur zaten. Ne yapsınlar Xbox gibi oyun amaçlı bir yere oyun mu eklesinler?" demeyecektin. Benim sert eleştirmem kimseyi ilgilendirmez deme çünkü eleştiri başkaları ilgilensin diye var. Kendine kendine eleştiri yapmazsın.

O zaman bence böyle olmalıdır diyecektin. "artık Game Pass geride kalır bu hareketle(!). Sonuçta PS+'ı oyun için alan yoktur zaten. Ne yapsınlar Xbox gibi oyun amaçlı bir yere oyun mu eklesinler?" demeyecektin.

Yazdığımı tekrarlayayım o zaman. İfade özgürlüğümüz var değil mi? İstediğim şekilde belirtebilirim fikrimi belirli kurallar çerçevesinde. Kimseye hakaret etmedim ama siz bana ettiniz aciz ve hater dediniz. Bu arada istediğim gibi yazabilirim bu sizi ilgilendirmez :D galiba Sony çok seviyorsunuz ama yapabileceğim bir şey yok düşüncem bu ve istediğim gibi ifade edebilirim.

Geri
Yukarı