Playstore Battlefield 3 Premium Edition Keyini kabul etmiyor

Bak şimdi sana Limited Edition vermişler normal oyun yerine farketmez hatta daha iyi. Daha sonra Premium Edition bir oyun değil bunu kafana sok. Premium Edition bir DLC paketi. Yani Premium Edition aldığın zaman bütün DLC'lere sahip olursun. İki tür Premium Edition var birini aldığın zaman içinden hem oyun hem de DLC'ler çıkıyor. Bir diğeri ise sadece DLC çıkıyor yani bu DLC'leri kullanmak için normal BF3'e sahip olman gerekiyor veya Limited Edition'a. Yukarıda yazdığına göre oyun ve DLC'ler iniyor fakat kod hata veriyorsa EA veya Playstore sahibi TTNET ile iletişime geç.

Key daha önce kullanılmış diyor. kesinlikle EA ile iletişim kurun.
TTNET'i aradım 2.5 gündür bekliyorum kontrol etmek için sonucu 2 kere aradım bu süre zarfında sorununuz inceleniyor size döneceğiz diyorlar hala. EA ile nasıl iletişeme geçerim hiçbilmiyorum Origin EA sitesi hep İngilizce kayboluyorum girince artık aramalarını bekliyorum.

@Berke Eskknt Ama işte ben Premium Edition aldım sadece Limited almadım. Ve iki adet key vardı BF(Playstorede bu şekilde kısaltılmış yazıyordu) : XXXXXXXXXXXX Premium : XXXXXXXXXXX BF keyini kabul etti işte onunla Limited Edition geldi. Premium Keyni yazdım kabul etmedi.

Birde Playstore indirmek için linke tıklayınız yazısı vardı linke tıkladım indirdim origin setuba tıklıyorum birşey çıkmıyor. Setup.exe 'ye tıklıyorum Dil seçiyorum English beni Origine yönlendiriyor başkada birşey yok heralde o indirdiğim link key yerinemi sayıldı hiçbirşey anlamadım.

Ayrıca şöyle bir uyarıda var :
''İndirdiğiniz dosyaların aynı klasörde olduğundan emin olunuz ve kurmak için .exe dosyasına tıklayınız''
Burda ne demek istiyor bilmiyorum C'ye kadettim indirdi tıkladım olan birşey yok...
Origin'in içine biyeremi atıcaz ?

Birde son olarak Premium Edition ile Limited Edition arasındaki fark'ı tam olarak bilen var mı ?
Ben Limited Edition diye birşey beklemiyordum.
Hatta BF yazan keyde BF'nin kendisi var heralde sandım diğer Premium keyindede paketler var sandım işte ne yaptıysam premium keyni kabul etmiyor. Umarım yeni bir key verirler bana 2.5 gündür telefon bekliyorum olmadı Limited Edition ile takılacağım başka çarem yok aldığım herşeyde sorun çıkar benim .

2fru.png

Bunu playstoreden indirmiştim.Oyunu indirdi limited edition download etmedim bu inmeden işte setuptan beni limited edition yüklemesine aldı origine yönlendirerek.
Zaten limited edition originde indirebiliyordum ama premium edition olarak bunu kuracak sandım hiçbirşey olmadı limited editionda 14 GB inen dosyadan hiç yararlanmadı direk origin linkinden indirmeye aldı oyunu baştan.
7ny.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium Edition DLC içerir. Limited Edition içermez. Ama gördüğüm kadarıyla sizde DLC'ler de var.
Bunlar Premium Edition'a mı ait acaba ? Yani alınca Limited Edition olarak mı yazıyor ?
txbt.png

Birde üzerlerine tıkladığımda yazan bu :
i4f.png

Birde Premium olsa DLC 'ler arasında Back to Kankard'ı indirebilmek gerekiyor ama download seçeneği yok.

Premium'un üstüne gelince o yazar zaten o sadece Premium aldığını gösterir. Premium dediğin abicim diğer 5 ek paket. Bu kadar. Olması gerektiği gibi etkinleştirmişsin işte... Limited Edition = Battlefield 3 + 5 DLC (Premium). Free to Play oyun değil bu Premium alınca oyunun kralı olmuyorsun...

Premium'un üstüne gelince o yazar zaten o sadece Premium aldığını gösterir. Premium dediğin abicim diğer 5 ek paket. Bu kadar. Olması gerektiği gibi etkinleştirmişsin işte... Limited Edition = Battlefield 3 + 5 DLC (Premium). Free to Play oyun değil bu Premium alınca oyunun kralı olmuyorsun...
Sıkıntım şurda olayı anlamaya çalışıyorum 5 DLC yok 4 DLC var Back to Kankard olmuyor Battlefield 4 betadan yararlanamıyorum. Premium keyini yazınca tıpkı Limited Edition gibi resmi çıkıyor next diyorum key kullanılmıştır diyo en başından beri.
Oyunun kralı olmayı felan beklemiyorum satın aldığım oyunun aslını bekliyorum karpuz alıp eve kavunla dönmek gibi birşey yaşadığım çözemedim olayı :)
Burdada konuyu anlamak için açtım yani benden başka alan varsa bilgilenmek için ve dediğiniz gibi etkinleştirmişsem bir hata yapmışsam görmek için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı