Playstore Battlefield 3 Premium Edition Keyini kabul etmiyor

pcgurme1

Hectopat
Playstore'den battlefield premium edition aldım playstorede'ki linkten indiriyor şuanda ve bana iki kod verdi originden etkinleiştirmek için 1. kodda bf yazıyordu girdim onayladı ancak oyun bf3 değil bf3 limitidet editiondu. 2. kodda ise premium yazıyor onu giriyorum bf3 premium edition gösteriyor next diyorum hata veriyor
This Code has already been used. FAQ
Enter Your Code
Redeem your product code for a digital download game or in-game content. By redeeming your code you can access your content using origin.

Yazıyor :S
Yahu şu hayatta ne olur birşey aldığım zaman bir sorun sıkıntı çıkmasın birkere ya.

Playstore'den battlefield premium edition aldım playstorede'ki linkten indiriyor şuanda ve bana iki kod verdi originden etkinleiştirmek için 1. kodda bf yazıyordu girdim onayladı ancak oyun bf3 değil bf3 limitidet editiondu. 2. kodda ise premium yazıyor onu giriyorum bf3 premium edition gösteriyor next diyorum hata veriyor
This Code has already been used. FAQ
Enter Your Code
Redeem your product code for a digital download game or in-game content. By redeeming your code you can access your content using origin.

Yazıyor :S
Yahu şu hayatta ne olur birşey aldığım zaman bir sorun sıkıntı çıkmasın birkere ya.

Neden kendi sistemlerinden indiriyorsun?

Origin'den kodu aktifleştirdiğin zaman direk sistemden indirmeye başlar. Çünkü kodu artık yazmışsın o yüzden hata veriyor.

''This Code has already been used'' bu kod daha önce kullandı.

Bak indiriyordur şu an.

Eğer sorunun varsa EA'da yetkili kişilerle görüş.

Benim anlamadığım olay şu ben BF3 Premium edition alıyorum bana 2 ayrı key geliyor birisinde bf : xxx-xxx-xxx-xxx birisi premium : xxx-xxx--xxx-xxx
Ben BF keyini giriyorum Battlefield Limited Edition geliyor onaylıyorum neyse net diyorum. Sonra premium keyini giriyorum ilk girişimde general problem yazıyor sonraki deneyişlerimin hepsinde bu hatayla karşılaşıyorum. Oyun bugun indi setupa tıklıyorum origin installer olarak indiriyor.
Limited edition paketi şeklinde şuanda inen şeyler şunlar :
Battlefield 3 Limited Edition 9.2 GB
End Game : 4.2 GB
CloseQuarters : 2.8 GB
Aftermath :3.8 GB
Armoned Kill : 3.7 GB

Benim aldığım oyun premium edition ama o ortalıkta yok. Origin MY GAMES bölümünde ise görünün tek oyun limited edition içinde inen 5 ayrı dlc şuanda hala iniyor.
Ben özellikle premium edition alıyorum bana ne tür bir key veriyorlarsa Limited edition geliyor türkçe destek yok anlamıyorum. TTNET aradım size dönülecek dendi 15 saati aşkındır bekliyorum kimsenin döndüğü yok kısaca orjinal oyun almak PC platformunda pişmanlık bundan önce aldığım GTA 'dada bu tarz problemlerle uğraşıyorum ondada Games For Windows Live ile boğuşuyorum daha doğru düzgün hesabıma hatasız girdiğimi hatırlamıyorum uff canım çok sıkkın :(

Benim anlamadığım olay şu ben BF3 Premium edition alıyorum bana 2 ayrı key geliyor birisinde bf : xxx-xxx-xxx-xxx birisi premium : xxx-xxx--xxx-xxx
Ben BF keyini giriyorum Battlefield Limited Edition geliyor onaylıyorum neyse net diyorum. Sonra premium keyini giriyorum ilk girişimde general problem yazıyor sonraki deneyişlerimin hepsinde bu hatayla karşılaşıyorum. Oyun bugun indi setupa tıklıyorum origin installer olarak indiriyor.
Limited edition paketi şeklinde şuanda inen şeyler şunlar :
Battlefield 3 Limited Edition 9.2 GB
End Game : 4.2 GB
CloseQuarters : 2.8 GB
Aftermath :3.8 GB
Armoned Kill : 3.7 GB

Benim aldığım oyun premium edition ama o ortalıkta yok. Origin MY GAMES bölümünde ise görünün tek oyun limited edition içinde inen 5 ayrı dlc şuanda hala iniyor.
Ben özellikle premium edition alıyorum bana ne tür bir key veriyorlarsa Limited edition geliyor türkçe destek yok anlamıyorum. TTNET aradım size dönülecek dendi 15 saati aşkındır bekliyorum kimsenin döndüğü yok kısaca orjinal oyun almak PC platformunda pişmanlık bundan önce aldığım GTA 'dada bu tarz problemlerle uğraşıyorum ondada Games For Windows Live ile boğuşuyorum daha doğru düzgün hesabıma hatasız girdiğimi hatırlamıyorum uff canım çok sıkkın :(

Zaten şu an hepsi iniyor. Limited Edition ve Premium şu an iniyor.

''E.G, C.Q, A.M, A.K'' bu DLC'lerin hepsi Premium pakette olanlardır.

Not: Limited Edition ise sana zamanla kazanılan şeyleri direk verecek. Crysis 3'te Hunter Edition gibi.

Zaten şu an hepsi iniyor. Limited Edition ve Premium şu an iniyor.

''E.G, C.Q, A.M, A.K'' bu DLC'lerin hepsi Premium pakette olanlardır.

Not: Limited Edition ise sana zamanla kazanılan şeyleri direk verecek. Crysis 3'te Hunter Edition gibi.
BF 4 beta keyi verecek mi peki ? Yada premium editiona özel yeni silahları ?

BF4 Beta Key'i büyük ihtimal bizlere verir ya da direk kullanıcılara dağıtır.

Ama bu kısmı anlamadım?

Biraz araştırma yaptım. Premium edition yeni silahlar içeriyor ama limited editionda böyle birşey göremedim.

Birde ben özellikle Premium edition aldım BF 4'ün hatrına o da boşa gitti ona yanıyorum. Yok hadi diyelim indirdiğim şey premium keyini etkiledi, bf3 keyini niye etkilemedi? Onu geçtim, indirdiğim bf3 setubu beni zaten origine yönlendiriyor ama piyasada premium edition yine yok yine yok :S

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı