Playstore.com Squad tam sürümü mü?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Playstore.com üzerinden Squad almak istiyorum ancak açıklamada erken erişim oyunu olduğu söyleniyor, oyun 2020 yılında tamamen yayınlanmış olarak gördüm. Farklı bir oyun mu veriyorlar?

Playstore.com üzerinden Squad almak istiyorum ancak açıklamada erken erişim oyunu olduğu söyleniyor, oyun 2020 yılında tamamen yayınlanmış olarak gördüm. Farklı bir oyun mu veriyorlar?
Erken erişimden yeni çıktığı için(öyle biliyorum) güncellenmemiş olabilir. Farklı oyun değildir bence.

Yani oyun nihai sürüme ulaşmamış oynayabilirsiniz ama tam sürümdür.
Bu arada Playstore etkinleştirme sistemi farklı siz hesabınızı bağlıyorsunuz sonra site üstünden etkinleştir diyince etkinleşiyor hesabınızda. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Satın aldım, normal Squad oyunu geldi ayrı bir oyun değil.

Bu arada Playstore etkinleştirme sistemi farklı siz hesabınızı bağlıyorsunuz sonra site üstünden etkinleştir diyince etkinleşiyor hesabınızda. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Bazı ürünlerde o şekilde olabilir ancak bu üründe steam kodunu aktifleştiriyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı