PMW 3325 vs. 3389

Kutup

Hectopat
Daha fazla  
Aralarında çok büyük bir fark olur mu?
Gamepower devour alacağım ama devour 400 lira özelliği kablosuz, modüler ve 3389 sensöre sahip olması.
Devour S ise kablolu ve 3325 sensör var.
Ne almalıyım?

Aradığım farede kablosuz aramam fakat olursa büyük bir + tabi ki.
Ben hem sensörü çok iyi hem kablosuz hem modüler olduğu için bunu düşündüm fakat bütçemi çok aşıyor. Bütçem devour s civarı yani 250 lira gibi bir fiyatta.
Bunu da düşündüm ama 130gr olduğundan kullanamam dedim.

Aralarında çok büyük bir fark olur mu?
Gamepower devour alacağım ama devour 400 lira özelliği kablosuz, modüler ve 3389 sensöre sahip olması.
Devour S ise kablolu ve 3325 sensör var.
Ne almalıyım?
Kablosuz fare alıcaksan Logitech'den şaşma G305 alabilirsin bende G305 kullanıyorum elim 19x10 boyutlarında fare relax claw ve fingertip için çok uygun ancak palm tutuşa uygun değil eğer el ölçülerini ve tutuş stilini söylersen sana öneride bulunabilirim.

Kablosuz fare alıcaksan Logitech'den şaşma G305 alabilirsin bende G305 kullanıyorum elim 19x10 boyutlarında fare relax claw ve fingertip için çok uygun ancak palm tutuşa uygun değil eğer el ölçülerini ve tutuş stilini söylersen sana öneride bulunabilirim.
elim 19cm uzunluğunda 9cm küsur genişiğinde 200 tl civarı palm grip mouse bakıyorum ilgimi çeken mouseler rampage sector ve logitech mx518 bide bloody serisinden a9081 tl80 falan var

Yeni konular

Geri
Yukarı