PNY CS3030 250 GB SSD'nin hız testlerini paylaşabilir misiniz?

Merhabalar,

Anakart modeliniz ile birlikte güncel SSD test sonuçlarınızı (Atto, AS SSD ve CrystalDiskMark) ve ne zaman ürünü aldığınızı paylaşabilir misiniz saygı değer forum üyeleri?

Edit: Öncesinde açtığım konuya bir forum üyesi tarafından cevap verilmiş ve test sonuçları paylaşılmış ama farklı güncel test sonuçları görmek istiyorum. Lütfen önceden açılmış konuları paylaşmayınız, güncel sonuçları görmek istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olursanız sevinirim.
@Emir M.
@Matany
@wosvos72
@Emekli_Gamer
Saygı değer forum üyeleri elinizde imkân varsa yorumu dikkate almanızı rica ederim. Güncel test yapacak durumunuz ve isteğiniz yoksa saygı duyarım. İyi akşamlar.

18 Haziran 2021 İnce Hesap Üzerinden Alındı
Anakart: MSI H410M Pro
---------------------------------------------------------------------------------
İlk Aldıgım Zamanki performansı

Adsz.png

---------------------------------------------------------------------------------

Adsız.png

Bu da şu anki performansı İlk Aldıgımdan Beri Format Atmadım bilgisayara @WithTheRuleOfLaw

Son düzenleme:
18 Haziran 2021 İnce Hesap Üzerinden Alındı
Anakart: MSI H410M Pro
İlk Aldıgım Zamanki performansı

Eki Görüntüle 1190401

Eki Görüntüle 1190402

Bu da şu anki performansı İlk Aldıgımdan Beri Format Atmadım bilgisayara @WithTheRuleOfLaw

Teşekkür ederim hocam.

Yazma hızınızdaki düşüşün sebebi nedir bilemiyorum ancak forum üyelerinin fikirlerine açığız.

Geri
Yukarı